Айс Кьюб Йде З Зарплати В 9 Мільйонів Доларів” О, Чорт Візьми, Ні ” Після Відмови Від Вакцини: Звіт

Репер сказав “О, чорт, ні” на постріл.

Повідомляється, що Айс Кьюб відмовився від зарплати в розмірі 9 мільйонів доларів через вимоги вакцинації.

За даними The Hollywood Reporter, репер знявся з майбутньої комедії “О, чорт візьми, ні” з Джеком Блеком в головній ролі, відмовившись зробити знімок Ковіда, щоб почати зйомки.

Згідно з THR, Ice Cube з’явився на борту проекту Sony Pictures в червні; режисер Кітао Сакураї сподівався зняти фільм на Гаваях цієї зими. Але коли продюсери зажадали, щоб всі актори були вакциновані перед зйомками, Куб випав.

TooFab звернувся за коментарями до представників Sony і Ice Cube. Ніхто, пов’язаний з фільмом, не прокоментував початковий звіт THR.

В даний час фільм відкладає початок виробництва і шукає нову головну роль. Блек, який отримав травму щиколотки під час запису пародії на фінальний епізод “Конана”, що посилює затримку, все ще прикріплений.

Під час пандемії Ice Cube активно допомагав зупинити поширення хвороби. У травні минулого року він почав збір коштів на футболки для підтримки тих, хто надає першу допомогу на передовій.

Він продав лінію сорочок із зображенням самого себе в масці з написом”Перевір себе, перш ніж зруйнуєш себе”.

“Я хочу зробити щось класне для перших відповідачів”, – сказав він тоді THR. “У нас є справжні герої, які ризикують своїм життям, але не отримують великого визнання”.

“Ти даєш гроші, ти отримуєш класну футболку. Ви просуваєте справу”, – сказав він, запевняючи, що отримав від цього нульовий прибуток. “Все йде до тих, хто першим відреагує”.

Але в наступному місяці він опублікував загадковий твіт про коронавірус, звинувативши лікарів по всьому світу у брехні; він не уточнив, про що саме вони брехали:

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *