Акторський Склад “Фокус-Покус 2” Розкритий-Які Собаки Повертаються?

Сестри Сандерсон будуть не єдиними знайомими обличчями.

Виробництво “Фокуса-покуса 2” офіційно почалося, і Disney офіційно оголосила склад учасників майбутнього сиквела!

Звичайно, всі три сестри Сандерсон, яких грають Бетт Мідлер, Сара Джессіка Паркер і Кеті Наджімі, повернуться, а Вініфред, Сара і Мері знову планують посіяти хаос в Салемі, штат Массачусетс, в продовження класичного Хеллоуїна 1993 року.

Також повертаються: Дуг Джонс в ролі Біллі Бутчерсона, Вініфред і колишній зомбі Сари.

В даний час не схоже, що будь-хто з дітей з оригіналу – у виконанні Тори Берч, Омрі Каца і Вінесси Шоу – повернеться, хоча ми б не стали виключати несподівані камеї від усіх трьох або інше оголошення, що підтверджує їх повернення пізніше.

Дісней також оголосив, що Уїтні пік (“Пліткарка”), Лілія Бакінгем (“бруд”) і Белісса Ескобедо (“американські історії жахів”) приєдналися до акторського складу в ролі Беккі, Кессі і Іззі, відповідно,”трьох молодих жінок в сучасному Салемі, які викликають гнів трьох відьом”.

Зірка “Теда Лассо” Ханна Уоддінгем, випускники” ВІП “Тоні Хейл і Сем Річардсон, зірка “жорстокого літа” Фрой Гутьєррес, Джуджу Бренер, Ніна Кітчен і Тейлор Пейдж Хендерсон також приєдналися до фільму в нерозкритих ролях.

“Минуло 29 років з тих пір, як хтось запалив свічку чорного полум’я і воскресив сестер 17 століття, страчених за чаклунство, і вони жадають помсти”, – йдеться в офіційному резюме. “Тепер трьом старшокласникам належить з’ясувати, як зупинити хижих відьом, щоб вони не посіяли новий хаос в Салемі до півночі напередодні Дня Всіх Святих”.

Режисер Енн Флетчер (“пельмені”),” Фокус-покус 2 ” вийде на Disney+ восени 2022 року.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.