Генрі Кавілл розповідає про сиквел Супермена, чутки про Бонда і роль Marvel, для якої він створений

Актор також назвав майбутній фільм про Чорного Супермена “захоплюючим” і хоче побачити кілька версій супергероя на великому екрані.

Генрі Кавілл зіграв кілька чудових ролей у бойовиках… і він готовий взяти на себе ще більше.

Під час інтерв’ю The Hollywood Reporter британський актор розповів про все, що стосується Супермена, про те, як він ставиться до того, що його ім’я кидають, щоб зіграти Джеймса Бонда, і про те, якого персонажа коміксів Marvel він “хотів би” вивести на екран.

Оскільки фанати вимагали продовження ролі Кавілла в ролі Кларка Кента в” Людині зі сталі ” 2013 року, ідея також залишилася із зіркою. “Мені ще належить багато чого розповісти як Супермену, і я був би дуже радий такій можливості”, – сказав він.

Кавілл зізнався, що хотів би дослідити психіку криптонца як “глибокого, здається невразливим богоподібного істоти”, яке, виявляється, дуже емоційно. На випадок, якщо випаде така можливість, він додав: “Як я завжди кажу, “Плащ все ще в шафі””.

Навіть якщо у нього не буде можливості знову надіти костюм з спандекса, зірка як і раніше підтримує можливість, надану іншим, оскільки він підтримав недавно анонсований фільм про Чорного Супермена.

“Це захоплююче-Супермен набагато більше, ніж колір шкіри”, – пояснив Кавілл. “Супермен-це ідеал. Супермен-це незвичайна річ, яка живе в наших серцях”.

Він навіть наполягав на тому, що для його версії достатньо місця поруч з іншими. “Чому б не створити кілька суперменів?”він запитав. “У них є кілька сюжетних ліній коміксів про Супермена, що відбуваються одночасно”.

Ще один герой бойовика Кавілл, якого часто називають ідеальним вибором для гри, – супершпигун 007. Його режисер “Місія нездійсненна: наслідки” Крістофер Маккуоррі сказав THR:”з нього вийшла б відмінна зв’язок”. Метью Вон, який режисує його в шпигунському трилері “Аргайл”, погодився, сказавши, що Кавілл” народився”, щоб зіграти Бонда.

“Я думаю, було б дуже цікаво поговорити з продюсерами”, – пояснив Кавілл, взявши на себе роль, залишену Деніелом Крейгом. “В ідеальному світі мені б ніколи не довелося ні від чого відмовлятися. Ніщо не знімається зі столу. Для мене велика честь навіть брати участь у цій розмові”.

А як щодо переходу в кінематографічну Всесвіт Marvel?

“У мене є Інтернет, і я бачив різні чутки про Капітана Британії, і було б дуже весело зробити класну, модернізовану версію цього-наприклад, як вони модернізували Капітана Америку”.

“У цьому є щось веселе, і я дійсно люблю бути британцем”.

Наступного разу Кавілла можна буде побачити в головній ролі в другому сезоні” Відьмака ” Netflix, прем’єра якого відбудеться 17 грудня.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *