Голос 5-го судді Топ-20 результатів: блискуча підла Брудна жарт Аріани розколює Келлі

Один художник з кожної команди бореться в раунді миттєвого збереження Wild Card з переможцем голосування за повернення Америки минулого тижня-п’ять учасників , але тільки один просувається, щоб потрапити в Топ-13.

Після напруженої і насиченої ночі змагань, коли “Голос” вперше в цьому сезоні вийшов в ефір з Топ-20, настав час для першого раунду злому і слешу.

До кінця цього показу результатів ми побачимо п’ять нових виступів – в тому числі одне обличчя, яке ми не бачили досить давно , – і ми відправимо сімох артистів у відчай. Все це трохи складно, але в підсумку ми виходимо з Топ-13.

Попутно Аріана Гранде довела, наскільки вона зацікавлена у своїй команді, проплакавши сьогодні ввечері кожен етап процесу, а потім зумівши підняти настрій однієї з найкращих і найбрудніших жартів – якщо ви помиляєтеся – ми коли-небудь бачили на одному з цих шоу. Десь Келлі Кларксон, ймовірно, все ще вмирає від сміху з цього приводу.

Так як же все це неподобство працює сьогодні ввечері? Топ – 2 від кожного виконавця просувалися автоматично, але тренери повинні були заповнити цей третій слот, який автоматично просувається. Потім все повернулося до вибору Америки. Найкращий одержувач голосів з решти двох артистів у кожній команді взяв участь у раунді миттєвого збереження Wild Card, який розігрався сьогодні ввечері.

І цим чотирьом людям довелося зіткнутися віч-на-віч з ще одним співаком, вибором Америки після голосування в Твіттері минулого тижня. Все це досить заплутано, але це допомагає доповнити годинні результати. Є причина, чому такі шоу, Як” Танці з зірками “і” Американський ідол”, покінчили з цим багато років тому (крім зниження рейтингів). Вони так повні нісенітниці!

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *