Джада Пінкетт Сміт і Джейден Сміт розповідають про використання психоделіків в бесіді за Червоним столом

“Це змінило моє життя на краще”, – сказала Джада.

Джада Пінкетт Сміт і Джейден Сміт розповідають про свій особистий досвід вживання психоделічних наркотиків.

У середу в епізоді” Червоної бесіди за столом ” Facebook Watch Джада, Джейден і Адрієнн Банфілд-Норріс (вона ж гаммі) разом зі своїми кількома гостями обговорили потенційні переваги психоделіків для здоров’я, в тому числі те, як вони використовуються в якості форми лікування деяких психічних захворювань.

Джада пояснила, як рослинна медицина допомогла їй позбутися” виснажливої ” депресії, в той час як Джейден поділився тим, як прийом психоделіків допоміг йому “вперше зрозуміти, що таке его”.

Джейден, який заміщав свою сестру Віллоу, виніс цю тему на Червону таблицю, заявивши, що проведені дослідження з використання психоделіків в медичних цілях “викликали [його] інтерес”. 50-річна Джада потім поділилася деякими заголовками про грибну терапію, що полегшує депресію, навіть більш ефективною, ніж антидепресанти.

“Я можу за це поручитися”, – сказала Джада. “Я познайомився з рослинною медициною 10 років тому, щоб впоратися зі своєю депресією, і це вибило її з колії”.

“Що стосується мене, то я так довго боролася з депресією”, – продовжила вона. “Я маю на увазі важку депресію, тому особливість рослинного ліки в тому, що воно не тільки допомагає вам почувати себе краще, але і допомагає вирішити проблеми, пов’язані з тим, як ви туди потрапили”.

Що стосується Джейдена, він сказав, що вперше зацікавився психоделіками з ” чистого цікавості “і не вірив,”що гриби дійсно можуть викликати у вас які-небудь почуття”. Далі він описав “досвід” з психоделіками, в якому у нього було “розчинення его”, яке шоу визначило як “екстатичний стан, в якому повністю втрачається самоідентифікація”.

“У мене був досвід, і під час цього досвіду я вперше зрозумів, що таке его”, – згадує Джейден, 23 роки. “Це завжди було в моїй голові, сказало мені, хто я був і хто я не був, і вперше я мав [розчинення] его, коли я думав:”це був момент, який дійсно змінив мене”.”

“Ви потрапляєте в таке місце у своєму житті, де вас щось блокує, будь то травма, будь то ваші емоції, ваше его”, – продовжив він. “Ти не можеш виразити себе, і тоді я відчуваю, що психоделіки-це спосіб зруйнувати цю стіну і подивитися, що за нею”.

Джейден сказав, що використання психоделіків під “керівництвом” професіоналів “дійсно збільшує шанси отримати цей містичний досвід”. Він додав: “наприклад, “Йоу, я намагаюся розібратися в цьому в своєму житті, і саме тому я це роблю, на відміну від”О, ти знаєш, я просто хочу [подорожувати]””.

Джейден зазначив, що останнє “може бути небезпечним”. Він пояснив, що психоделіки ” слід використовувати тільки для того, щоб дійсно викликати глибокі зміни в чиєїсь життя, і це повинно бути спеціально спрямоване. “Я роблю це, тому що…””

Тим часом, гаммі зізналася, що в минулому приймала психоделічні наркотики – жартома вказавши, що вона прийшла з “Ери ву-ву”, – але сказала, що в той час це було “строго для того, щоб отримати кайф”. Адрієнна сказала, що це “її головна турбота про це революційне лікування”, зазначивши, що вона”дійсно дуже стурбована можливістю того, що це може призвести до залежності”.

“Я знаю, що ви обидва пробували це, і наша сім’я, у нас сильна історія залежності”, – сказала вона Джейдену і Джаді, які відзначили, що чарівні гриби не викликають “фізичного звикання”.

“Я розумію це, але коли я думаю про Джейдена і про те, як працює його розум, він так сильно нагадує мені твого батька”, – сказала гаммі Джаде. “Я просто знаю, що він багато експериментував з психоделіками, і це привело його на шлях інших наркотиків, які призвели до його залежності. Зрештою, це завжди у мене в голові”.

Джада підкреслила, що “все залежить від того, де ви сидите” і “чому ви це робите”, зазначивши, що “кожним препаратом, який зараз є на ринку, можна зловживати. Ти можеш використовувати це на благо, а можеш використовувати нерозважливо”.

Гаммі сказала, що вона залишиться “неупередженою” щодо цієї теми, перш ніж Джада представить своїх гостей: засновника GoDaddy Боба Парсонса, журналіста-розслідувача Лізу Лінг і її чоловіка, онколога Пола Сонга, а також Майкла Поллана, професора Гарварду і автора, який написав те, що, як зазначила Джада, описується як “Біблія” психоделічних наркотиків: “як змінити свою думку”.

“Наприклад, Гам, якби я зараз мікродозував, ти б не зміг сказати”, – сказав Джейден. “Але якщо б хтось із нас за цим столом прямо зараз приймав мікродозу, ви б не змогли сказати, ми могли б провести повноцінну розмову, а потім в середині розмови…”Потім Парсонс підняв руку і втрутився, визнавши, що він”приймав мікродозу прямо зараз”.

Джада сказала, що вона і раніше приймала мікродози. “Я зробив це. Я люблю це. Я робила це кілька разів, – сказала вона. “Це чудово”.

Пізніше Джада розповіла більше про свій досвід прийому психоделічних препаратів, сказавши, що це “допомогло” їй “зцілитися в усіх напрямках”.

“Я повинна сказати, що рослинна медицина повністю реабілітувала мене від виснажливої депресії, і це змінило моє життя на краще”, – пояснила вона. “Я повернувся додому. Я вдома”.

“Це дуже зцілює”, – додала Джада, повторивши, що це”змінило [її] життя”. Гаммі сказала, що “бачила”, як рослинна медицина змінила Джаду.

Щоб дізнатися більше про психоделіки, включаючи їх користь для здоров’я та ризики, перегляньте повний епізод вище. Щоб дізнатись, що Вілл Сміт нещодавно розповів про свої 14 поїздок з аяхуаскою, натисніть тут!

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *