Джеймі Лінн Спірс Детально Описує” Жахливу ” Напруженість Зі Своїм Батьком Під Час Її Підліткової Вагітності

Вона стверджує, що їй заборонили повідомляти Брітні про свою вагітність, і каже ,що”всі були впевнені, що переривання вагітності буде найкращим варіантом дій”.

Джеймі Лінн Спірс розповідає про свої власні труднощі і напруження у відносинах зі своїм батьком, Джеймі Спірсом, в своїх нових мемуарах “те, що я повинна була сказати”.

У своєму романі випускниця Nickelodeon відверто розповідає про” жахливу ” напругу, яку вона зазнала зі своїм батьком після того, як сказала йому та іншим членам своєї сім’ї, що була вагітна у віці 16 років. Це було в 2007 році, в той же рік, коли її сестра Брітні Спірс – як Джеймі висловилася в книзі – “перетворювалася на щось більш хвилююче”.

У уривку, опублікованому People у вівторок, Джеймі Лінн згадує: “між усіма учасниками відбувалася велика боротьба. Вся команда Спірс вже була залучена в проблеми з піаром моєї сестри, і всі навколо мене просто хотіли, щоб ця “проблема” зникла”.

“Моя сім’я і керівництво забрали мене зі школи, поки вони не вирішать, що робити далі”, – продовжила вона. “Вони забрали мій смартфон, побоюючись, що новини вийдуть назовні, і наполягли на тому, щоб ніхто ні з ким не ділився інформацією, особливо з пресою. Ми з татом перестали розмовляти, і напруга була жахливою”.

За словами Спірс, всі в її команді “були впевнені ,що припинення вагітності буде найкращим варіантом дій”, а другим варіантом було відправити її в будинок для матерів-підлітків, щоб вона виношувала вагітність до терміну, а потім віддала дитину на усиновлення.

“Ми з татом сварилися, перекидаючись словами і кидаючись образами”, – написав тепер 30-річний чоловік. “Він схопив мене за плечі і міцно стиснув в надії підпорядкувати своїй волі. Я накинувся на нього і закричав: “ні! Я не піду”. Я не міг впоратися з жодним з них. Я втік від них, задихаючись від люті”.

Джеймі також розповіла, що одним з її найбільших жалю було те, що вона не змогла розповісти сестрі про свою вагітність в той час, побоюючись, що Брітні випадково повідомить новини пресі через її психічного стану в той час. Вона стверджувала, що і її сім’я, і керівництво попросили її приховати цю новину від Брітні.

“Я потребувала її більше, ніж коли-небудь, і вона не змогла допомогти мені в мій найвразливіший час”, – заявила вона. “Стан Брітні ставало все більш тривожним. Вони були стурбовані тим, що її нестабільність в той час робила її ненадійною”.

Джеймі додав: “я погодився з тим, що сказала мені моя команда, тому що я був неповнолітнім і не хотів створювати більше проблем. Брітні дізналася про вагітність, коли вийшла стаття. До цього дня біль від того, що я не можу сказати про це своїй сестрі, не проходить”.

Спірс також сказала, що відносини з її сім’єю стали настільки поганими, що вона попросила своїх адвокатів скласти і вручити її мамі документи про звільнення. Але з появою Брітні в новинах “всі, хто брав участь у моїй сазі, неохоче погодилися, що нам потрібно зробити все можливе, щоб уникнути ще більшої негативної уваги засобів масової інформації”.

Мемуари вийдуть у світ 18 січня.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *