Доріт Кемслі розповідає, що вона “благала зберегти їй життя” під час жахливого вторгнення в будинок

“Був хтось інший, хто сказав:”просто вбий її, просто вбий її вже, просто вбий її”.”

Доріт Кемслі розповіла жахливі подробиці вторгнення в її будинок, в тому числі про те, як вона благала зловмисників пощадити її і її дітей.

“По – перше, я була повністю захоплена зненацька”,-сказала зірка реаліті-шоу Extra у вівторок. “[Зловмисники] були здивовані, побачивши мене вдома. Коли вони це зробили, то повалили мене на землю. Вони запитали: “хто ще є в будинку?””

Син зірки реаліті-шоу Джаггер, семи років, і дочка Фенікс, п’яти років, спали в своїх спальнях в той час, коли стався інцидент в кінці минулого місяця, в той час як її чоловік і батько дітей, п.к. Кемслі, були в Лондоні.

“Був хтось інший, хто сказав:” просто вбий її, просто вбий її вже, просто вбий її”, і все, про що я міг думати… “Я повинна врятувати цих дітей”, – продовжила Доріт. “Я благав їх, я благав зберегти мені життя і благав зберегти їм життя”.

Модельєр сказала, що вона веліла зловмисникам забрати всі їхні речі, поки її сім’я буде в безпеці. “Ти можеш отримати все це. Будь ласка, я мати дітей. Будь ласка, я їм потрібна. Будь ласка, не роби мені боляче”, – згадувала вона, благаючи.

Далі вона сказала, що сповнена рішучості зберігати спокій, так як зловмисники були “дуже налякані” і “ситуація могла бути набагато гірше”.

“Я боролася за своє життя і життя своїх дітей, і мені пощастило”, – додала вона. “Мої діти не прокинулися, і вони нічого про це не знають”.

Незважаючи на сміливий вираз обличчя, яке вона зробила в перші дні після вторгнення, Доріт розповіла, що останнім часом у неї трапляються напади паніки. “Як я коли-небудь знову почуватиму себе в безпеці? Як мені захистити своїх дітей? Я переживаю все це, – сказала вона.

Тим часом, в понеділок LADP опублікувала записи домашнього відеоспостереження, на яких видно, як двоє чоловіків в масках вриваються в будинок Доріт, а потім йдуть з вкраденою здобиччю, загорнутою в постільну білизну.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *