Емілі Ратаковскі Ділиться Своїми Думками Про Те, Чому Жінки Знаходять Піта Девідсона Привабливим

“Хлопці такі:” Вау, що у цього хлопця є?”- пояснила модель, перш ніж перерахувати деякі характеристики коміка, які могли б пояснити його привабливість.

Емілі Ратаковскі ділиться своїми думками про те, чому жінки знаходять Піта Девідсона привабливим.

У понеділок в епізоді “пізня ніч Сета Мейерса” модель, яка нещодавно зробила фотосесію Девіда Лашапеля разом з Девідсоном, дала їй два центи за чарівність Девідсона, яке обговорювалося останнім часом на тлі його, за чутками, роману з Кім Кардашьян.

Мейерс спочатку запитала Ратаковскі про фотосесію, яку вона зробила з Девідсоном, демонструючи одне із зображень. Ратаковскі, 30 років, потім згадала про роботу з Девідсоном, 27 років. “Я думаю, що це чудово”, – сказала вона, додавши, що SNL був “професіоналом”.

У той час як 47-річний Мейерс жартував над тим, що Девідсон був “не моделлю на модельній зйомці”, Ратаковскі захищав Девідсона, жартуючи, що Мейерс “був трохи підлим”.

“У нього високий зріст, очевидно, жінки знаходять його дуже привабливим”, – сказала вона, коли глядачі зааплодували.

Мейерс повернувся до своїх слів, погодившись зі своїм гостем: “так, ви маєте рацію. Я не знаю, чому я запитую: “як цей хлопець може бути моделлю?””

Ратаковський сказав, що, на її думку, “тільки інші чоловіки” ставлять під сумнів привабливість Девідсона, перш ніж перерахувати деякі характеристики коміка, які могли б пояснити його привабливість.

“Хлопці такі:” Ух ти, що у цього хлопця є?”… Я маю на увазі, він здається дуже привабливим. Він вразливий. Він милий, – пояснила вона. “Він має приголомшливий лак для нігтів. Він добре виглядає! Він чудовий!”

“Хороші відносини з його матір’ю, нам це подобається!”- додала вона. “Їх важко знайти”.

Девідсон також з’явився в понеділок в епізоді “пізня ніч з Сетом Мейерсом”. Під час свого інтерв’ю зірка “великого підліткового віку” дражнила шанувальників своїми чутками про роман з Кардашьян. Девідсон жартував над ходили там чутками, насправді взагалі не вникаючи в них.

“Я хочу дещо обговорити. Я відчуваю, що хочу підтвердити, чи реально це”, – запитав Мейерс, схоже, посилаючись на всі розмови про відносини.

“Я проходжу повз багатьох людей, люди ніби шепочуться і, знаєте, будують мені очі. І, ви знаєте, але це правда, – почав Девідсон, перш ніж сором’язливо додати:”у мене дійсно виходить шоу про тубі”.

Девідсон зустрічався з безліччю чудових знаменитостей жіночої статі, включаючи Кейт Бекінсейл, Маргарет Куеллі, Фібі Дайневор, Кайю Гербер, Каззі Девіда, Карлі Акіліно і, звичайно ж, Аріану Гранде, з якою він був заручений з червня по жовтень 2018 року,

Як згадувалося раніше, актор “Король Стейтен-Айленда” нещодавно породив чутки про роман ні з Ким іншим, як з Кім Кардашьян. Все почалося наприкінці минулого місяця, коли ці два приєдналися до деяких друзів, у тому числі Кортні Кардашян та Трейвіс Баркер, на поїздці на ферму Нотта Беррі. 41-річний Девідсон і Кардашьян були помічені тримаються за руки під час катання на американських гірках разом. Джерела повідомили TMZ, що ця пара була просто друзями.

Тим не менш, Девідсон і Кардашян продовжували вечеряти два вечори поспіль минулого тижня. Минулого вівторка, згідно з TMZ, вони зустрілися на приватній вечері в ресторані Campania на Стейтен-Айленді, звідки родом Девідсон. Наступного вечора Девідсон і Кардашян вирушили на вечерю з друзями в Zero Bond в Нью-Йорку. За словами свідків, згідно з TMZ, пара, здавалося,” дуже комфортно ” відчувала себе один з одним, демонструючи деякі КПК в обох ресторанах.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *