Книги, щоб заблукати в потойбічному романі

Література відкриває нам світи, в яких ми ніколи не думали жити, і полягає в тому, що більше, ніж читання, читання змушує нас відчувати через своїх персонажів історії, написані на їхніх сторінках. І це не тільки смутний досвід, а й порядок філософського, який трансформує нас через естетику. Це найкращі книги про романтику, щоб заблукати в медах любові, які ви повинні прочитати хоча б раз у житті.

Як тільки ми відкриваємо сторінки книги, щоб зануритися між її абзацами, ніщо більше не стає тим самим. Уява робить своє власне, і поступово виникає виразна конструкція нас самих, яку ми раніше не знали. Саме перед обличчям естетичного досвіду ми ставимо себе на місце персонажів, читаючи книгу, ви не тільки читаєте історію, а й читаєте себе.

Романтична література
Романтика була частиною літератури з давніх часів, можливо, через необхідність людини відчувати любов до партнера. Тим не менш, не багато творів досягли назви культових книг романтики, але вони є, і вони настільки варті того, що ви повинні читати їх хоча б раз у житті.

Від трагедій великого Шекспіра до сучасних книг, які стали культовими творами, ми представляємо вам найкращі книги про романтику, які ви повинні прочитати хоча б раз у житті.

Обов’язкові книги про любов і романтику
Ромео і Джульєтта
Ми не могли б почати лістинг з іншої книги, крім цієї. Це найбільша історія романтики всіх часів, можливо, ви вже прекрасно знаєте цю історію. Питання в тому, чи уважно ви його прочитали? Ви можете бути здивовані тим, як розповідь Шекспіра переносить нас від найглибшої любові до найбільшого відчаю.

Бурхливі Вершини
Емілі Бронте, незважаючи на те, що розповідь про бурхливі вершини було опубліковано в 1847 році, залишається в силі і зуміє негайно зловити вас, ми запевняємо вас. Це суміш романтики і таємниці, яка обмінюється періодами напруги з сильними почуттями.

Від любові та інших демонів
Від великого Габріеля Гарсіа Маркеса це не проста історія кохання, навпаки, вона поміщає розрізнені предмети в ящик Пандори, що призводить до великого літературного твору. З надзвичайно суперечливим, хоча і гіпнотизуючим оповіданням, тому Ви повинні прочитати його хоча б раз у житті.

Погана дівчинка пустощі
За словами нобелівського лауреата Маріо Варгаса Льоси, це “дослідження любові, відокремленої від будь-якої романтичної міфології, яка завжди супроводжує її” ” у ньому детально описуються чотири десятиліття романтики, розлуки і возз’єднання між парою коханців на тлі бурхливих політичних і соціальних змін.

Зруйнуй моє життя.
Від письменника ангелів Мастретти це роман, який пройшов через всі види критики, від негативних до тих, хто підтримує бачення Мастретти. Правда в тому, що життя розповідає історію кохання між молодою жінкою на ім’я Катерина і її чоловіком Андресом Асенсіо, в розпал реконструкції постреволюційної Мексики. Тема фемінізму, можливо, не зрозуміла, але вона буде центральним фактором розповіді, за яке її не раз критикували.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.