Колишній батько Кім Золчак заарештований за насильство в сім’ї

У суперечці через те, що він розмовляв з сусідкою.

Колишній батько Кім Золчак був заарештований за нанесення побоїв своїй дружині, матері колишньої зірки “справжніх домогосподарок Атланти”.

Карен Золчак звинуватила свого 45-річного чоловіка Джозефа в тому, що він штовхнув її, в результаті чого вона впала і вдарилася головою об стіл після суперечки про те, що він розмовляв з сусідкою.

Інцидент стався в понеділок увечері в їхньому будинку у Флориді. За словами Карен, її чоловік якраз збирався здати деякі документи ТСЖ, коли вона побачила, що він розмовляє з жінкою на вулиці, що “засмутило” її, тому вона зачинила вхідні двері.

Згідно з поліцейським звітом, коли він повернувся, вона сказала, що вони вступили в словесну перепалку, але він почав ігнорувати її і дивитися телевізор в спальні, тому вона пішла прийняти ванну. Після ванни вона знову спробувала поговорити з ним, тому він замість цього пішов дивитися телевізор у вітальню.

Вона пішла за ним і ще раз намагалася поговорити з ним, і тоді вона сказала, що він штовхнув її, в результаті чого вона впала і вдарилася правою стороною голови об антикварний стіл. Потім вона зателефонувала в 911.

Офіцер сказав, що Карен сказала йому, що випила два келихи вина. “Під час розмови з Карен Золчак я міг сказати, що вона була сильно п’яна”, – написав офіцер у звіті.

Офіцер помітив невеликий розріз на її голові, який кровоточив; вона скаржилася на біль у правій руці, але офіцер сказав, що видимих пошкоджень не було.

Викладаючи свою версію того, що сталося, Джозеф зізнався, що розмовляв з сусідкою, але зрозумів, що його дружина засмутилася через це, тільки коли зачинила вхідні двері. Він сказав, що коли він повернувся після того, як здав документи, його дружина почала кричати на нього і плескати дверима.

Насправді, він розповів офіцеру майже ту ж саму історію, але додав деякі дрібні деталі в той момент, коли Карен пішла за ним у вітальню.

Він сказав, що, коли він намагався ігнорувати її, вона встала на шляху телевізора, загороджуючи йому огляд; він сказав, що попросив її відійти, але вона цього не зробила. Тому він сказав, що “злегка відштовхнув” її в сторону, щоб подивитися телевізор, і вона впала.

Він сказав, що не розумів, що вона вдарилася головою, поки вона не подзвонила в 911. Він сказав, що весь цей час ігнорував її. Джозеф також сказав офіцеру, що його дружина була в стані алкогольного сп’яніння, тому він вважає, що вона впала.

Після того, як Карен задала стандартний опитувальник про насильство в сім’ї, вона сказала офіцеру, що у підозрюваного є зброя, доступна для підозрюваного, що він намагається контролювати її діяльність, що він зловживає алкоголем і що він погрожував вбити її.

Джозеф був заарештований за побої за дрібне правопорушення і доставлений до в’язниці округу Ескамбія; він був звільнений у вівторок ввечері під заставу в 1000 доларів. Він повинен постати перед судом 29 листопада.

Кім багато разів говорив про своє відчуження від батьків; в 2017 році, коли її батько розкритикував її в засобах масової інформації за те, що вона не позбулася своєї собаки після того, як вона напала на її сина Кеша, вона відповіла, сказавши, що він ніколи навіть не зустрічався зі своїм онуком або собакою, і звинуватила своїх батьків у спробі монетизувати своїх онуків.

“Це огидно і сумно”, – написала вона тоді в Твіттері. “Мої батьки не були частиною мого життя або моїх дітей протягом шести років. Вони ніколи не зустрічали кеша або нашу собаку. Я знаю, що вони зроблять все, що завгодно, за долар”.

Карен навіть одного разу подала до суду на Кім за право відвідування старших дочок Кім Бріель і Аріани, але безуспішно.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *