Кращі різдвяні книги, які повинна знати кожна людина

Сьогодні у нас є тисячі способів відсвяткувати Різдво. Будь то марафон фільмів, колядок, танців або літератури. Незалежно від того, яку діяльність ви виберете, мета полягає в тому, щоб підкреслити дух Різдва. У цей час ми вважаємо, що ідеальний спосіб насолодитися святами-це чудові історії. Ось чому ми пропонуємо вам добірку різдвяних книг, які обов’язково залишать вас бажати Читати більше.

Ми не тільки рекомендуємо вам класичні історії і повне щастя. Тут також є Різдвяні таємниці, сімейні драми, фантастичні пригоди та багато іншого. Можливо, є й інші книги, які ми ще не виявили, тому ми хочемо запросити вас розширити нашу різдвяну бібліотеку тією книгою, яка стала вашою улюбленою для цих епох.

У той же час, дозвольте нам представити вам наш невеликий Різдвяний вибір і насолоджуватися з нами цими унікальними історіями, щоб жити в повній мірі в ці decembrine свята.

Різдвяні книги, які потрібно прочитати:
Полярний експрес-Кріс Ван Аллсбург

Ця книга є типовою різдвяною класикою. Легендарна історія різдвяного поїзда, який запрошує нас зустрітися з Санта-Клаусом і знову повірити в справжню сутність Різдва: любов.

Трагічне Різдво Еркюля Пуаро-Агати Крісті

Цей автор на сьогоднішній день є одним з кращих письменників таємниці і злочину. З цієї причини ви не можете випустити з уваги цю книгу інтриг, яка додасть дуже унікальний поворот Різдва. У цій історії детектив повинен розкрити таємницю вбивства своєрідної сім’ї.

Секретний Санта-Ендрю Шаффер
Хоча це Різдво, ви не можете пропустити трохи жаху, і ця історія в стилі Стівена Кінга перетворює Різдво в сатиру 80-х років, яка розплутує один з найгірших кошмарів Різдва.

Листи Діда Мороза-Дж.

З фантастичних історій про Володаря кілець Дж. У стилі Полярного експреса ця книга дасть вам достатньо пригод, щоб представити себе напередодні Різдва.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.