Лала Кент Говорить Про Розкол Рендалла Еммета: “Я Ніколи Не Думала, Що Моє Життя Буде Таким, Яким Воно Є Зараз”

У той час як зірка “Правил Вандерпампа” каже, що вона переживає “моменти, коли у мене в животі з’являються ями”, вона також “сповнена надій і щаслива”.

Лала Кент розповідає про своє недавнє розставання зі своїм нареченим Рендаллом Емметтом.

В епізоді її подкасту в середу ” Дай їм Лалу… з Рендаллом”, в якому до Лали приєдналися її помічниця Джессіка і її мама Ліза, зірка” Правил Вандерпампа ” розповіла про те, як вона справляється після її розриву з Рендаллом, з яким вона ділить 7-місячну дочку Оушен.

Незважаючи на те, що вона не згадувала свого колишнього за назвою, 31-річна Лала, здається, напевно мала на увазі розкол, коли обговорювала, як вона справляється з цією “новою главою” свого життя.

“Я беру це по хвилині за раз, тому що 7-місячна дитина не може сидіти і чекати, поки ти прийдеш в себе”, – сказала Лала. “Тобі краще тримати свою трахану голову вище і робити свою справу. Так що це те, чим я займаюся”.

“Я просто ніколи не думав, що моє життя буде таким, яким воно є зараз, і це нормально. Це абсолютно нормально”, – додала вона. “Бувають моменти, коли у мене в животі з’являються ями, і я думаю: “мені потрібно, щоб Бог взяв верх прямо зараз, тому що це занадто багато”.”

Джессіка, яка похвалила Лалу За “мужність”, зазначила, як Лала сказала, що відчуває себе “як [вона] прожила тисячу життів” з тих пір, як її книга “Дай їм Лалу” була випущена ще в травні. Джессіка сказала, що тепер вона бачить, як зірка “Браво “”буквально вступає в нову главу”.

Погодившись з Джесікою в тому, що вона дивиться на своє життя як на “глави”, Лала сказала: “Ви повинні бути вдячні за кожен досвід, тому що те, що я пережила в своєму житті, через що люди пройшли через набагато більш божевільні і травмуючі речі, ніж я, ці люди надихають мене, які справляються з речами з витонченістю, і вони виходять на перше місце навіть з тієї сторони, з якою їм довелося мати справу”.

На щастя, схоже, що зірка реаліті-шоу змогла побачити позитивні сторони, які з’явилися в її відносинах з 50-річним Рендаллом.

“Що стосується мене, я дивлюся на це і думаю: “у мене ніколи не було б океану”. Цієї незалежності, яка у мене є, не було б тут. Це просто чудово”, – сказала Лала, яка додала, що, хоча у неї є “моменти”, вона відчуває себе “такою обнадійливою і щасливою”.

Хоробра жінка сказала, що знає, коли прийшов час розірвати зв’язки з людьми в твоєму житті.

“Якщо хтось не вписується в вашу еволюцію, і якщо ваша еволюція передбачає, що ви щасливі або здорові, і в внесених Вами змін є багато плюсів, і люди більше не вписуються в це, це не моя проблема, я спалюю міст”, – сказала Лала. “І мені все одно, якщо в підсумку я опинюся в оточенні трьох осіб. Якщо ви якісна людина, то для мене це перевершує кількість”.

Саме в епізоді свого подкасту минулого тижня актриса вперше заговорила про свій розрив.

“Я, очевидно, хочу визнати, що я впевнена, що всі знають, що відбувається між Рендаллом і мною, і тільки в моєму особистому житті”, – сказала вона, згідно Cinemablend. “Буде час, коли я почуватиму себе досить комфортно, щоб відкритися і поділитися. Сьогодні, безумовно, не той день. Це було так багато. Я через багато проходжу, і я просто в цей момент хочу захистити свою дитину. Вона – мій пріоритет № 1. Я знаю, на що підписався. Я беру участь у реаліті-шоу. Але в даний момент справа не в мені. Мова йде про мою дитину, і самотність – це єдине, що я шукаю, заради неї”.

Лала підкреслила, що її розкол не вплинув на її тверезість, насправді, вона сказала, що розкол зробив її “сильніше” в її подорожі тверезості.

“Я як би включаю свої кроки в гру, над якою ми працюємо в АА, тобто “по одному дню за раз”, – пояснила Лала, яка минулого місяця відзначила три роки тверезості. “Іноді це відбувається по хвилині за раз, і це стосується не тільки мене, коли я п’ю, що дивно, але навіть при всьому, що відбувається я відчуваю, що ніколи не відчував себе сильніше в своїй тверезості”.

Чутки про те, що Лала і Рендалл розлучилися, почалися минулого місяця після того, як перша видалила або заархівувала всі свої попередні пости в соціальних мережах за участю останньої.

17 Жовтня Лала опублікувала кліп, на якому вона прогулюється по готелю Беверлі-Хіллз у супроводі двох чоловіків, на задньому плані грає” Вибачте ” Бейонсе. Зірці “The Row” також сподобався мем, який читав: “ходять чутки, що у Рендалла, можливо, були якісь позакласні заняття з парою офіціанток для коктейлів”, на якому поруч були фотографії Рендалла і Лізи Рінни, що тримають пістолет. Пізніше її помітили без обручки.

На тлі чуток про розкол TMZ повідомила, що ці двоє “працюють над своїми відносинами” і ще не розірвали заручини. Однак до кінця жовтня джерела повідомили виданню, що Лала і Рендалл офіційно оголосили про припинення відносин, зазначивши, що Лала з’їхала.

Лала і Рендалл заручилися в 2018 році. Вони вітали свою дочку Оушен ще в березні.

Рендалл раніше був одружений на Амбір Чайлдерс з 2009 по 2017 рік. У колишньої пари спільні дочки Лондон і Райлі.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *