Леонардо Ді Капріо зіграє Культового лідера Джима Джонса

Лео полює за цим другим Оскаром.

Згідно з повідомленнями, Леонардо Ді Капріо зіграє сумнозвісного культового лідера 70-х Джима Джонса.

Володар “Оскара” веде заключні переговори про те, щоб взяти на себе роль засновника Народного храму, який стояв за масовим самогубством в Джонстауні в листопаді 1978 року, що забрав життя понад 900 осіб.

Сценарист “отрути” і номінант на премію BAFTA Скотт Розенберг написав сценарій для “Джима Джонса”, забезпечений MGM в рамках семизначної Угоди, про яку повідомляє Deadline. Розенберг також буде виконавчим продюсером проекту.

Джонс створив свій релігійний рух в Індіанаполісі ще в 1955 році, поєднуючи елементи християнства з ідеями комунізму і соціалізму і акцентом на расову рівність.

Але до 1970 року Джонс повністю відкинув християнство і відкрито проповідував своїм послідовникам, що він насправді Бог.

У 1974 році він створив “Джонстаун” в Гайані, завербував віруючих, щоб жити там, рекламуючи його як соціалістичний рай, вільний від кайданів гноблення уряду США.

Але в 1978 році, після того як його послідовники застрелили делегацію США, спрямовану на розслідування чуток про порушення прав людини, Джонс переконав 918 членів комуни, у тому числі 304 дітей, випити ароматизатор з додаванням ціаніду.

Це була найбільша загибель американців внаслідок навмисного акту до 11 вересня 2001 року.

Історія Джима Джонса надихнула безліч книг, телевізійних шоу, фільмів та документальних фільмів; зовсім недавно, в 2018 році, “Правда і брехня: Джонстаун, Втрачений рай” була випущена в 40-ту річницю трагедії і доступна для трансляції на Hulu.

Ді Капріо також продюсує біографічний фільм зі своєю продюсерською компанією Appian Way. 46-річний актор сім разів номінувався на премію “Оскар “і отримав свою першу премію” Оскар “за кращу чоловічу роль ще в 2016 році за роль у фільмі”Привид”.

Зірка наступного разу з’явиться в комедії Адама Маккея “не дивись вгору”, яка буде транслюватися на Netflix і включає зоряний акторський склад, в тому числі Дженніфер Лоуренс, Джона Хілл, Тімоті Шаламе, Меріл Стріп і Аріана Гранде

“Не дивись вгору” буде доступний для трансляції 10 грудня.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *