Метью Макконахі Роз’яснює позицію щодо вакцини для дітей після відповідної реакції, каже, що Старший син щеплений

Метью Макконахі назвав те, що він назвав “заголовками з наживкою”, після своїх початкових коментарів, в яких говорилося, що він проти введення обов’язкових вакцин для “дітей молодшого віку”.

Перейшовши до своїх історій в Instagram, Макконахі уточнив свої слова, пояснивши, що він “мав на увазі конкретно мандат 5-11-річного віку”.

“Що НЕ відповідає дійсності і на що натякають заголовки з наживкою, так це те, що я взагалі проти вакцинації дітей”, – написав Макконахі в своїй заяві.

Далі він сказав, що його старший син Леві, якому 13 років, повністю вакцинований від Covid.

Метью Макконахі не може стояти за мандатами для дітей.

Хоча актор “Інтерстеллар” неодноразово заявляв про необхідність носити маски і регулярно проходити тестування під час пандемії COVID 19 – і сам був вакцинований – 52-річний чоловік показав, що він не вважає, що діти повинні бути зобов’язані отримувати вакцину. Принаймні, поки що.

Минулого тижня Управління з контролю за продуктами і ліками схвалило використання вакцини Pfizer-Biotech для екстреного застосування у дітей у віці від 5 до 11 років.

Але у вівторок на саміті DealBook в Нью-Йорк Таймс Макконахі сказав, що, хоча він і його дружина Каміла Алвес отримали шанс, їхні діти – Леві, 13 років, Віда, 11 років і Лівінгстон, 8 років – ні.

“Я не міг доручити вакцинацію молодших дітей. Я все ще хочу дізнатися більше інформації”, – сказав актор. “Я щеплений. Моя дружина зробила щеплення. Я зробив це не тому, що хтось сказав мені, що я повинен—[я] вирішив це зробити”.

“Чи Думаю я, що існує якась афера або теорія змови? Чорт візьми, ні”, – продовжив лауреат премії “Оскар”. “Ми всі повинні покінчити з цим оповіданням. Щодо вакцин немає ніякої теорії змови”.

52-річний чоловік сказав “Нью-Йорк таймс”, що він просто хотів отримати більше інформації, перш ніж розглядати вакцину для своїх дітей, додавши:”Прямо зараз я не прищеплюю своїх, я вам це скажу”.

МакКонахі сказав, що з початку пандемії він “був карантином важче”, ніж інші його друзі та сім’я, і він і його сім’я носили маски і регулярно проходили тестування.

“Я перебуваю в положенні, коли я можу це зробити, і я розумію, що не всі можуть це зробити”, – зізнався він.

Генеральний хірург США доктор Вівек Мурті у вівторок підкреслив батькам, що дітям абсолютно необхідно пройти вакцинацію після заяв Макконахі щодо мандатів.

Під час виступу на “зовнішньому фронті” Ерін Бернетт на CNN Мерті підкреслив, що батькам необхідно зрозуміти, що “КОВІД не нешкідливий для наших дітей”.

“Багато дітей загинуло. На жаль, сотні дітей-тисячі-були госпіталізовані, і як батько дитини, який був госпіталізований кілька років тому з приводу іншої хвороби, я б ніколи не побажав, щоб у кого-небудь з батьків була дитина, яка опинилася в лікарні”, – продовжив головний хірург. “І вакцини показали в цих випробуваннях для дітей від 5 до 11 років, що вони більш ніж на 90% ефективні в захисті наших дітей від симптоматичної інфекції, і вони також дивно безпечні”.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *