Новий чоловік Малали Юсуфзай Ассер Малік шанує свого “Прекрасного і доброго Партнера”

Ці двоє зв’язали себе узами шлюбу на цьому тижні в Англії.

Чоловік Малали Юсуфзай, Ассер Малік, святкує свій шлюб з лауреатом Нобелівської премії миру.

У середу, 10 листопада, 24-річний хлопець поділився в Твіттері фотографією молодят, що розрізають весільний торт на знак поваги до свого нового супутника життя.

У твіті говорилося:”у Малалі я знайшов самого турботливого друга, красивого і доброго партнера — Я так радий провести залишок нашого життя разом”.

“Дякую вам усім за побажання на нашій Нікці”, – продовжив він. “Слідуючи традиції нашої команди з крикету, ми повинні були розрізати торт перемоги”.

Данина на Twitter з’явилася після того, як Малала оголосила про шлюб пари в Instagram у вівторок. У пості пакистанського активіста були опубліковані дві фотографії пари в лісі, заповненому осіннім листям.

Вона підписала свій пост: “сьогодні знаменний день у моєму житті. Ми з Ассером зв’язали себе узами шлюбу, щоб стати партнерами на все життя. Ми відсвяткували невелику церемонію Ніккі вдома в Бірмінгемі з нашими сім’ями. Будь ласка, надішліть нам свої молитви. Ми раді разом відправитися в майбутню подорож”.

Ніккаг-це ісламська церемонія, на якій наречений і наречена дають згоду на вступ у шлюб.

Новина про їх союз з’явилася через кілька місяців після того, як Малала сказала британському журналу Vogue, що колись вважала, що шлюб не входить в її майбутнє.

“Я все ще не розумію, чому люди повинні одружитися. Якщо ви хочете, щоб у Вашому житті була людина, чому ви повинні підписувати Шлюбні документи, чому це не може бути просто партнерство?”- сказала вона британському виданню у випуску за липень 2021 року.

“Навіть до другого курсу університету, – продовжувала вона, – я просто думала:” я ніколи не вийду заміж, ніколи не заведу дітей – просто буду робити свою роботу. Я буду щасливий і буду жити зі своєю сім’єю вічно”.”

24-річна дівчина закінчила, поділившись своїм одкровенням: “Я не розуміла, що ти не один і той же чоловік весь час. Ти теж змінюєшся і ростеш”.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *