Орбітальний Зелене місто Данії (connatural цивілізації)

Пролітаючи над зеленим містом Брондбі Хавбі в Данії, фотограф Генрі до визнав неперевершену зв’язок між природою і людиною. З унікальною культурою, стійким міським плануванням і божевільним настроєм для їзди на велосипеді це місто в колах-майже нереальне насолоду.

Кілька десятиліть знадобилося Данії, щоб побудувати міста, призначені для природи. Завдяки плануванню ідеальних кіл, як це було б зроблено в невеликому саду, ці маленькі цивілізації стратегічно об’єднуються і циркулюють при проходженні їх оточення.

Ландшафтний архітектор Ерік Міґінд подбав про те, щоб імітувати традиційні зразки Датських сіл вісімнадцятого століття. У цьому шаблоні спостерігаються кола, пов’язані фокусом, центром, в якому всі збираються разом, щоб активувати соціальний контакт.

Без сумніву, це незвичайний спосіб жити в космосі. Деякі можуть подумати, що земля втрачається, але мета цього зеленого міста-пристосуватися до благополуччя (навіть незважаючи на те, що данці звикли купувати інший будинок у сільській місцевості).

Зелене місто, яке запрошує до природного мінімалізму
Будинки Brøndby Haveby особливі, так як вони не є приватною власністю. У кожному саду є будинки, які можна орендувати, і ніхто не живе там більше 6 місяців. Відповідно до кочових законів і з певним стилем зонування жителі виявляють свою адаптивність.

Завдяки цим проектам Данія виділяється як одна з найбільш інноваційних країн у стійкій урбанізації. Хоча не всі на 100% переконані в динаміці, правда в тому, що це зелене місто змушує полегшити залежність.

Нам дійсно не потрібно так багато, і перебування в будинку протягом 6 місяців і пошук чогось нового дозволяє нікому звикнути достатньо, щоб нести більше, ніж вони можуть. Котеджі, визначені в стилі ” hyggelige “(що перекладається як “затишний”), пропонують комфортне перебування далеко від привабливих урбаністів.

Для деяких здається неможливим знову жити в громаді, тоді як іншим подобається мати необхідне. Данці шукають цивілізаційну стратегію, яка принесе користь як навколишньому середовищу, так і суспільству. Ви б жили в зеленому місті?

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *