Ось як відреагували Мері Косбі і Мередіт Маркс, дізнавшись про арешт Джен Шаха

“Моє серце розбите”, – сказала Мері.

Можливо, їх там і не було, коли це сталося, але зірки “справжніх домогосподарок Солт-Лейк-Сіті” Мері Косбі і Мередіт Маркс були безумовно здивовані після того, як влада прийшла заарештувати їх колегу Джен Шаха.

На випадок, якщо ви пропустили це, в останньому епізоді “RHOSLC” Джен, Ліза Барлоу, Хізер Гей, Уїтні Роуз і Дженні Нгуєн збиралися відправитися в Вейл, де вони зустрінуться з Мередіт і Мері, на борту автобуса для вечірок, коли Шаху подзвонили. Вона заявила своїм колегам-зіркам, що її чоловік Шарріфф-старший потрапив до лікарні з “внутрішньою кровотечею”, і веліла їм відправлятися без неї. Через 12 хвилин національна безпека та Поліція Нью-Йорка під’їхали, щоб заарештувати Джен. Але коли вони прибули, Шаха ніде не було видно.

Як показано в попередньому ролику для майбутнього в наступну неділю епізоду “справжніх домогосподарок Солт-Лейк-Сіті”, Мередіт, здавалося, була абсолютно шокована цією новиною, коли вона і Мері чекали прибуття іншої групи в Вейл.

У тизері Мері прибула в будинок Мередіт. Пошукавши її і простеживши за її голосом, Косбі з подивом виявив, що Маркс приймає ванну з піною. Потім Мередіт заговорила про Джен.

“Ти знаєш, що відбувається?”Мередіт запитала Мері, яка відповіла:” моє серце розбите. Але я тільки що дізнався, як, може бути, і тоді, коли приїхав сюди.”

У сповідальні Мері пояснила: “я вперше почула про арешт Джен від [її чоловіка Роберта старшого], і я йому не повірила, але потім я [побачила] це в новинах [і] тоді я зрозуміла:”добре, це реально””.

Під час розмови Косбі і Маркса Мередіт обговорила телефонну розмову з Лізою з приводу того, що сталося в автобусі. “Вона сказала, що Джен зателефонував і повідомив, що Шарріфф перебуває в лікарні”, – передала вона.

Коли Мері запитала, чи були новини про Шарріфф “правдою”, Мередіт прямо відповіла:” Ні”, а Косбі потім закрила обличчя руками. Мередіт продовжував: “хто б не був на іншому кінці цього телефонного дзвінка, він попередив Джен, і протягом 10 хвилин ФБР, національна безпека і повна команда спецназу прибули, щоб заарештувати її”.

Спочатку Косбі, здавалося, не знаходив слів, перш ніж вона сказала: “Закрий цю вхідні двері”.

“Так”, – відповіла Мередіт, на що Мері сказала:”Мередіт, ні”. Маркс потім повторив: “так”.

Дивіться повний попередній кліп вище.

Після епізоду минулої неділі Барлоу з’явився в програмі “дивіться, що відбувається в прямому ефірі” після цього епізоду, розповівши Енді Коену про те, що сталося, коли правоохоронні органи напали на автобус.

Спочатку вона заявила, що досі не знає, хто був на іншому кінці телефонного дзвінка Джен. “Джен сказала, що їй хтось подзвонив і сказав, що у Шарріфф була внутрішня кровотеча. У той момент я на 100% повірив Джен, що у Шарріфф була внутрішня кровотеча, і їй довелося піти”, – сказав Барлоу.

Розповідаючи про інцидент в Інтерв’ю Insider, яке було опубліковано в неділю, Ліза зізналася, що у неї “буквально протягом декількох тижнів був посттравматичний розлад” і “вона відчувала себе емоційно травмованою”.

Шах була заарештована в березні, після того як її звинуватили в створенні і продажу “списків лідерів” невинних людей, які могли стати мішенню в рамках афери з телемаркетингом протягом майже десяти років. Багато з жертв були літніми людьми і представниками робітничого класу. У квітні вона не визнала себе винною в змові з метою здійснення шахрайства з проводами і в змові з метою здійснення звинувачень у відмиванні грошей. Все це обов’язково розгорнеться на шоу в наступних епізодах.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *