Петиція про те, щоб не допустити Джеймса Кордена в Злий фільм, набрала 40 тисяч підписів

Після Кішок… і випускний бал… і Попелюшка… четвертих ударів не буває.

Щось порочне таким чином не приходить до Джеймса Кордену, якщо в новій онлайн-петиції є що сказати з цього приводу.

Понад 40 тисяч людей вже поставили свої підписи під Change.org кампанія по утриманню ведучого “пізньої ночі” подалі від нового музичного фільму.

Організатор детально пояснив, чому англійцю не слід брати участь у майбутній екранізації бродвейського приквелу “Чарівника країни Оз”.

“Джеймс Корден ні в якому разі не повинен бути присутнім або перебувати поруч з виробництвом фільму “нечестивий””, – стверджується в ньому. “Це в значній мірі так”.

Послужний список Кордена в кіномюзиклах на сьогоднішній день сумнівний; в 2019 році він з’явився в критично знищених “кішках”, які до сих пір викликають у рецензентів кошмари два роки по тому.

У наступному році він дав “одне з найгірших виступів 21 століття”, за версією Variety, коли зіграв гея в “випускному вечорі”, кастингу, який дратував багатьох в співтоваристві ЛГБТК.

Зовсім недавно в цьому році він озвучив персонажа у фільмі “Попелюшка” навпроти Каміли Кабельо і Біллі Портера, фільм, який в даний час на 42 відсотки складається з гнилих помідорів.

“Джеймс К * рден переїхав мою улюблену собаку, а потім вийшов зі своєї машини в костюмі щура, наспівуючи “давайте голосніше”, штовхаючи свій пеніс”, – пояснив свої доводи один учасник кампанії в (сподіваюся) перебільшеному твіті.

“Ми досить настраждалися”, – міркував інший.

“Я підписую, тому що не зміг знайти петицію про депортацію Джеймса Кордена з США”, – пояснив третій. Четвертий просто заявив:”покінчіть з тероризмом зараз”.

З моменту приходу до влади Крейга Фергюсона в 2015 році популярність Кордена різко зросла-по крайней мере, для деяких-в чималому ступені завдяки сегменту караоке Carpool, який він представив в ток-шоу.

З’явилися ролі в кіно, коли він озвучував персонажів в “Троллях”,” фільмі з емодзі “і” кролику Пітері”, а також був ведучим на преміях” Греммі ” в 2017 і 2018 роках, а також на преміях Тоні в 2016 і 2019 роках. Сам Корден навіть отримав премію “Тоні” за кращу чоловічу роль за свій бродвейський спектакль “одна людина, два начальники” в 2012 році.

Петиція була подана по гарячих слідах після подальшої критики фільму минулого тижня, коли 28-річна Аріана Гранде і 34 – річна Синтія Еріво були оголошені головними героями-при цьому деякі шанувальники не були переконані, що вони зможуть зняти підліткову добру відьму Глінду і майбутню злу відьму Ельфабу відповідно.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.