Плачуча Белла Хадід Розповідає Про Боротьбу З Тривогою: “Майже Кожен День”

“Соціальні мережі не реальні. Для тих, хто бореться, будь ласка, пам’ятайте про це”.

Белла Хадід тільки що гранично чесно розповіла про своє психічне здоров’я.

В емоційному пості в Instagram у вівторок молода модель розповіла про свою боротьбу з тривогою і невпевненістю. Вона розповіла, що її надихнула висловитися Віллоу Сміт, поділившись кліпом, в якому Сміт розповідає про свій власний шлях самоповаги, перед серією фотографій, на яких Хадід плаче.

На одній фотографії у неї навіть, здається, є крапельниця в руці.

“@Willowsmith я люблю тебе і твої слова. Це змусило мене відчути себе трохи менш самотньою, і саме тому я хотіла б опублікувати це”, – почала вона, перш ніж поділитися цитатою зі Сміта.

“Це почуття, коли ти думаєш, що ти досить хороший або невпевнений у своєму мистецтві, природно, але в той же час я відчуваю, що цьому вчать”, – сказала Віллоу. “Всі люди різні, у кожної людини є щось особливе і унікальне, що він може запропонувати”.

“І люди забувають, що всі в основному відчувають себе однаково: Загублені, заплутані, не зовсім впевнені, чому вони тут. Це занепокоєння, як ніби всі відчувають це… і намагаються якимось чином приховати це”, – продовжив Сміт. “Ми збираємося об’єднатися в наших недоліках. У нашій невпевненості, в нашій радості, в нашому щастя і приймайте все це як прекрасне і природне”.

Потім Хадід зізналася, що у неї були свої проблеми з самооцінкою, і запевнила шанувальників і послідовників, що вони не самотні. “Це майже кожен мій день, щоночі ось уже кілька років”, – написала вона.

“Соціальні мережі не реальні. Для тих, хто бореться, будь ласка, пам’ятайте про це. Іноді все, що тобі потрібно почути, – це те, що ти не самотній. Так що від мене до тебе, ти не самотній. Я люблю тебе, я бачу тебе і чую тебе. Самодопомога і психічні захворювання / хімічний дисбаланс не є лінійними і майже схожі на Плавні американські гірки з перешкодами… у нього є свої злети і падіння, і з боку в бік”, – продовжив 25-річний хлопець.

“Але я хочу, щоб ви знали, в кінці тунелю завжди є світло, і американські гірки завжди в якийсь момент повністю зупиняються”, – додав Хадід. “Завжди є місце для того, щоб почати все спочатку, але для мене завжди було приємно знати, що навіть якщо це кілька днів, тижнів або місяців, в якійсь мірі стає краще, навіть на мить.

“Мені знадобилося багато часу, щоб усвідомити це, але у мене було достатньо зривів і вигорання, щоб зрозуміти наступне: Якщо ви досить старанно працюєте над собою, проводячи час на самоті, щоб зрозуміти свої травми, тригери, радості і рутину, ви завжди зможете зрозуміти або дізнатися більше про свою власну болю і про те, як з нею впоратися. Це все, про що ти можеш Просити себе”.

“У будь-якому випадку. Не знаю чому, але мені все важче і важче не ділитися тут своєю правдою”, – уклала Хадід свій пост. “Спасибі, що побачили мене, і спасибі, що вислухали. Я люблю тебе”.

Це не перший раз, коли Белла відкрито говорить про свої проблеми з психічним здоров’ям. Ще в січні 2021 року супермодель повернулася в Instagram після короткої перерви, щоб попрацювати над своєю подорожжю по любові до себе.

“Я витратила деякий час, щоб подумати і дізнатися про себе таким чином, який було б занадто складно пояснити в даний момент, але з часом я висловлюся”, – сказала вона тоді. “Спогади та щастя, з якими я повернувся, – це чиста мудрість, тісніші стосунки з самим собою і моєю духовністю, почуття любові до себе, якого мені завжди не вистачало, кілька чудових друзів і ці книги, які допомогли мені пройти. Я знову знайшов себе, свою силу і своє світло”.

Вона завершила свою заяву, подякувавши своїм друзям і родині, які залишилися поруч з нею, і дала своїм послідовникам кілька мудрих слів: “знайдіть час, щоб отримати допомогу для вашого психічного здоров’я. Це варто того, щоб повністю розкрити свій потенціал”.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *