Пол Радд-найсексуальніший чоловік у світі на 2021 рік – після ретельного тестування Стівена Кольбера

Зірка ” мисливців за привидами: загробне життя “пройшла через випробування, щоб подивитися, чи достатньо він сексуальний, щоб удостоїтися честі виступити на” пізньому шоу ” у вівторок ввечері.

“Є так багато людей, які повинні отримати це раніше мене”, – сказав Пол Радд в останньому номері журналу People, де він був офіційно оголошений “найсексуальнішим чоловіком на світі”.

“У мене дійсно є розуміння, достатнє, щоб знати, що коли люди почують, що мене виберуть для цього, вони скажуть:” що?”- визнав він. “Це не помилкове смирення”.

Як виявилося, це смирення-саме те, що принесло йому бажаний титул-принаймні, згідно веселому скетчу з двох частин в” пізньому шоу “у вівторок ввечері, де Стівен Кольбер ретельно перевірив кандидата в” найсексуальнішого чоловіка на світі ” Пола Радда, щоб переконатися, чи достатньо він сексуальний.

“Коли ти вперше зрозуміла, що ти сексуальна?”- запитав Стівен явно нервує статі.

“Я була дитиною, я не знала, що таке сексуальність. Я просто відчував себе по-іншому, – відповів Пол. Коли його попросили пояснити, він сказав: “Ну, я носив підгузник у стрінгах. Мій підгузник був стрінгом. І я знав, що інші діти цього не робили. Озираючись назад, я розумію, що це, очевидно, дуже сексуально. Я просто подумав, що це було … французький.”

До того, як у вівторок стало відомо про його сексуальність, Радд сказав журналу, що його 18-річна дружина Джулі була єдиною людиною, з якою він поділився цією важливою новиною. Він сказав, що вона була “приголомшена”, дізнавшись про це.

“Але ти ж знаєш, що вона була дуже мила з цього приводу”, – сказав він виданню. “Після деякого хихикання і потрясіння вона сказала:”О, вони все зробили правильно”. І це було дуже мило. Можливо, вона говорила неправду, але що вона збирається сказати?”

Одна з причин, чому Павло став такою улюбленою зіркою, – це блискуче почуття гумору, яке він повністю продемонстрував у “пізньому шоу”. Було ясно, що вони зі Стівеном були в повному захваті, оскільки вони дійсно провели ретельне обстеження.

Павло не тільки ретельно допитував про його сексуальність і навіть перевірив на його сутулість, але він був фізично оглянутий і навіть пройшов через кроки, як він шукав “кращого в шоу” у Вестмінстері чи щось.

Якби це не було одним з найвидатніших виконавців, яких ми коли-небудь бачили. Він показав, яким сексуальним він може бути в різних нарядах для фотосесії і навіть коли обливається (холодною) водою в білій футболці. Це, врешті-решт, основа сексуальності!

Можливо, один з найцікавіших моментів прийшов, коли Стівен поставив йому просте запитання: “вік?”Пол правдиво відповів, що йому 52 роки. “Почуття гумору”, – відповів Стівен, роблячи позначку. “Дуже сексуально”.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *