Порочне кастинг Аріани Гранде і Синтії Еріво викликає неоднозначну реакцію в Інтернеті

В оголошенні також з’явився твіт десятирічної давності від Аріани, який дійсно дуже добре постарів!

Минуло вже два десятиліття з тих пір, як “нечестивий” вийшов на бродвейську сцену, і він, можливо, нарешті вийде в прокат після 16 років в пеклі розробки. До музичної адаптації Universal приєдналися Аріана Гранде і Синтія Еріво в головних ролях.

Немає сумнівів у тому, що обидва мають музичну Родовід, щоб взяти на себе цю роль, причому Гранде в значній мірі вважається одним з найбільших голосів свого покоління, а Еріво отримав номінацію на премію “Еммі” за роль Королеви душі в “Генії: Арета”.

Еріво також отримала премію “Тоні” та “Греммі” за свою роботу в “фіолетовому кольорі” та дві номінації на “Оскар” за “Харрієт”, тоді як Гранде співала і грала майже стільки ж, скільки була жива, у тому числі на Бродвеї в підлітковому віці.

Аріана також явно була прихильницею “Злого” протягом довгого часу і, можливо, проявила сьогоднішню велику новину – десять років тому. Слідом за новинами в 2011 році почав поширюватися твіт від тренера “Голосу”, в якому вона написала, що дійсно хотіла зіграти Глінду ” в якийсь момент мого життя!”

Деякі твіти дійсно добре старіють!

Але вік Гранде і Еріво викликає занепокоєння у фанатів, особливо після того, як фільм” оренда “зняв своїх зірок OG для екранізації і пізнішої суперечки про те, щоб тепер 28-річний Бен Платт повторив свою роль для”Дорогого Евана Хансена”.

Аріані Гранде в даний час теж 28 років, а Синтії Еріво 34. Питання: чи достатньо вони молоді, щоб переконливо зняти підліткові версії Галінди, майбутньої доброї відьми Глінди (Гранде) і Ельфаби, майбутньої злої відьми заходу?

Це питання і проблема для багатьох онлайн-користувачів, які в іншому були в захваті від того, що довгоочікуваний проект нарешті реалізується. Звичайно, середина серпня була часом, коли “зла” лихоманка охопила націю, але вона продемонструвала вражаючу стійкість, і шанувальники досі пам’ятають Крістен Ченовет і Ідіну Мензел за ці ролі.

Мензель поділилася своїми привітаннями з новими дамами, які прибули в країну Оз, написавши в Твіттері: “вітаю двох дивовижних жінок. Нехай це змінить ваше життя на краще назавжди і назавжди, як це сталося з нами. Так багато любові”.

Також нічого не варто, як Ченовету, так і Менцелю було за 30 років, коли вони зображували підлітків На Бродвеї, але сцена є набагато більш поблажливим місцем для акторів та актрис, щоб грати молодше. І хоча це було поширене і на екрані протягом багатьох років, в останні роки було більше зусиль для забезпечення автентичності.

Швидко ім’я давши Кемерон стало популярним в Інтернеті, так як багато в Твіттері подумали, що 25-річна дівчина ідеально підійде на роль Галінди. Ще одним ім’ям, кинутим там, на стороні Ельфаби, була 30-річна партнерка Кемерона по фільму ” Шмігадун “Аріана Дебоз, яка також знялася в мюзиклі Netflix”випускний”.

І, говорячи про “випускний вечір”, одна річ, яку, здається, всі погодилися на Twitter, полягала в тому, що вони не хотіли, щоб Джеймс Корден також з’явився в цьому музичному фільмі. Його ім’я також з’явилося в Твіттері, просто тому, що люди не хочуть, щоб він отримав роль в художньому фільмі “злий”.

Що стосується Гранде і Еріво, то в обох таборах не було нічого, крім сліз радості, коли вони поділилися моментами, коли дізналися, що їх зіграли в знакових ролях, а також квітами, які вони послали один одному, і режисер Джон М.Чу поділився своїм хвилюванням в Твіттері.

Очікується, що фільм надійде у виробництво влітку у Великобританії, згідно з The Hollywood Reporter – так що прийшов час акторам стати ще старше! Ви можете ознайомитися з деякими проблемами в Твіттері нижче, а також з ентузіазмом:

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.