Префектура Goiânia встановлює Pet місця на площах do Ipê і нові горизонти

Місто Гоянія встановили ще два ПЕТ місця в місті: на площі Ipê, у сфері Bueno; та інші на площі промисловості Новий Горизонт, і розширили 14 Кількість приміщень для домашніх тварин в громадських місцях столиці. Структура, що складається з чотирьох трубок для фізичної активності, відпочинку і розваг для домашніх тварин, стала тенденція під час соціальної ізоляції, обумовлена пандемії Covid-19. Установка проводиться компанією урбанізації Goiânia (Comurg).

“Ми думаємо про потреби наших домашніх тварин, які, в основному, під час пандемії, опинилися замкнені в своїх будинках або квартирах. Ми бачили, що ідея працює, тому ми будемо збільшувати число установок цих просторів, в Гоянії, – каже мер Артем Крест.

Відомі як майданчики для тварин, pet places розроблені, щоб вихованці малих, середніх і великих компаній. Структура має близько 45 метрів лінійні, з alambrado в метр висотою, з покриттям з дротяної сітки, і чотири пристрої маршруту, спрямовані на зміщення, рухливість і спритність, з ємністю для розміщення шести тварин і їх власників, одночасно.

Прилад
Кожен Pet place складається з чотирьох трубок, які забезпечують розваги, свобода руху і безпеку на практиці вправи і співіснування між тваринами і їх власниками. Телефони: лук шину стійкою на маяки; вертикальна панель, що імітує перешкоди; тунель близько п’яти метрів, побудований з скобою бетону; і пандус, дерев’яні ступені для вправи зміцнення м’язів.

Віце-президент Comurg, Alisson Borges, пояснює, що техніка стрибка в шинах, пандус і ворота, які готуються відділом слюсарів, і столярних виробів органу. Вже тунелі дрени будуть передані в муніципальної інфраструктури (Seinfra).

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.