Принц Гаррі каже, що він попередив Джека Дорсі, що Твіттер використовувався для організації державного перевороту в Капітолії за День до цього — і був проігнорований

“З тих пір я нічого про нього не чув”.

Принц Гаррі заявив, що напередодні попередив Джека Дорсі про смертоносний штурм Капітолію 6 січня – і був проігнорований.

Виступаючи на панелі “інтернет-машина брехні”, організованій Wired у вівторок, герцог Сассекс сказав, що відправив по електронній пошті генеральному директору Twitter, щоб висловити стурбованість тим, що його платформа використовувалася для організації перевороту, але ніколи нічого не чув у той час… або з тих пір.

Під час обговорення його занепокоєння з приводу того, що настільки мало було дозволено поширювати так багато дезінформації в соціальних мережах, його запитали, чи звертався він коли-небудь з подібними Дорсі або генеральним директором Facebook Марком Цукербергом.

“Ні, не безпосередньо, не особисто”, – поскаржився він, але потім додав: “Джек і я листувалися по електронній пошті до 6 січня, коли я попередив його, що його платформа дозволяє організувати переворот”.

“Цей лист був відправлений напередодні, а потім це сталося, і з тих пір я нічого про нього не чув”.

Представник Дорсі відмовився від коментарів.

Вдень 6 січня, після виступу президента Дональда Трампа, який в черговий раз заявив, що вибори були вкрадені, тисячі його прихильників штурмували Капітолій Сполучених Штатів у Вашингтоні, округ Колумбія, змусивши законодавців бігти або ховатися в ізоляції.

Під час заворушень загинуло п’ятеро людей, у тому числі одна жінка, яку застрелив поліцейський, що захищався. 138 офіцерів були поранені, а четверо офіцерів, що відповіли, загинули в результаті самогубства протягом 7 місяців після нападу.

В іншому місці інтерв’ю принц Гаррі описав дезінформацію як “глобальну гуманітарну кризу”.

“Я відчував це особисто протягом багатьох років, і зараз я спостерігаю, як це відбувається в усьому світі, зачіпаючи всіх не тільки в Америці, буквально всіх у всьому світі”, – сказав він. “Найстрашніше в усьому цьому те, що вам не потрібно бути онлайн, щоб це вплинуло на вас. Важливо визнати, що ця проблема виникла не в соціальних мережах”.

“Я з самого раннього віку усвідомив, що стимули публікації не обов’язково збігаються зі стимулами істини”, – додав він.

“Я дуже добре знаю цю історію, я втратив свою матір через це саморобного сказу, і, очевидно, я сповнений рішучості не втратити матір своїх дітей через те ж саме”.

Він також розкритикував самотнього “женоненависницького троля”, який придумав термін” Мегксіт”, після того, як він і його дружина, герцогиня Сассекська Меган Маркл, відмовилися від своїх королівських обов’язків у січні 2020 року.

“Термін” Мегксіт “був або є помилковим терміном, який був створений тролем, посилений світовими кореспондентами, і він ріс, ріс і ріс в основних засобах масової інформації”, – сказав він. “Але все почалося з троля”.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *