Райан Рейнольдс і Вілл Феррелл розіграли Феллона і Кіммела, переключивши шоу, не сказавши їм

Два актори помінялися своїми запланованими виступами з пізніми Джиммі-Рейнольдс з’явився на Феллоні замість Феррелла і навпаки!

Чи можливо, що вони просто не можуть відрізнити своїх нічних Джиммі один від одного? Джиммі Феллон замовив Вілла Феррелла на “вечірнє шоу” в середу, в той час як “Джиммі Кіммел в прямому ефірі” очікував Райана Рейнольдса.

Не сказавши жодному ведучому, два актори скоординували епічну жарт з двох шоу-і все, що їм потрібно було зробити, це прийти на співбесіду до іншого. Ні Джиммі, ні він поняття не мали, що відбувається, коли з’явився не той гість.

Навіть глядачі, ймовірно, залишилися в замішанні, так як два шоу транслюються одночасно. Тільки після того, як все це сталося, все стало ясно, і відкрилася вся краса великого нічного перемикання.

В даний момент, однак, ми отримали уявлення про те, як господарі справлялися з несподіваними сюрпризами зовсім по-різному, навіть незважаючи на те, що їх гості, принаймні, узгодили частину свого плану.

На” вечірньому шоу ” Феллон виглядав так, ніби намагався впоратися з цим, як ніби це було заздалегідь сплановано. У передачі ” Джиммі Кіммел в прямому ефірі!”Кіммел просто сміявся з подиву з того моменту, як Феррелл вийшов після того, як представив Рейнольдса.

“Так, Райан не зміг прийти”, – пояснив Феррелл Кіммелу. “Я отримав від нього повідомлення, сказав, що він запізнюється, що зазвичай означає, що він не з’явиться”.

Це подібна історія про те, що Рейнольдс розповідав Феллону, по суті, в той же самий час. “Я тільки що поклав дітей спати, я вигулював собаку навколо кварталу, подзвонив Уілл, сказав, що трохи запізнюється, запитав мене, чи не заскочу я за ним, і я сказав:” що – небудь для тебе, Вілл? Я в справі”.”

Коли Феллон запитав, як пізно він біжить, Рейнольдс сказав: “він буде тут приблизно о пів на шосту ніколи – Вілл не прийде. Вілл взагалі не прийде”.

“Послухайте, мені незручно вимовляти слово “герой”, але я тут”, – продовжив Рейнольдс після того, як ніхто не назвав його героєм. “Я так само, як і ти, відчуваю огиду до цих пластикових голлівудських примадонн-плейбоїв, які думають, що вони можуть просто, знаєте, з’явитися в ток-шоу і не з’явитися. Ви знаєте, це дис… Уілл Феррел теж, він любить нічні ток-шоу! Він повія з нічного ток-шоу, і все ж він навіть не… хто відмахується від цього?”

Обидва гості були абсолютно сповнені рішучості підключити тільки проект іншого-вони відмовилися говорити про своє власне. Це означало, що Рейнольдс говорив про майбутній міні-серіал Феррелла Apple TV + “психіатр по сусідству”.

“Це” Людина-мураха “поруч”, – спробував він , але коли Феллон зняв це, він пішов з описом “Дорога, я зменшив дітей”. Нарешті, Феллон зіграв кліп, після якого Рейнольдс зрозумів: “Святий с…, це зовсім не схоже на”людину-мураха”!”

Феррелл був так само готовий поговорити про майбутній фільм Рейнольдса з Дуейном Джонсоном і Гел Гадотом “червоне повідомлення”.

“Я не бачив жодного рядка з цього”, – сказав він Кіммелу з посмішкою. “Я бачив рекламні щити, на них смокінги. Так що ти знаєш, що це буде класно”.

Коли Кіммел сказав йому, що у них є кліп, Феррелл був ще більш схвильований: “О, я б із задоволенням подивився його, тому що це допомогло б мені”, – сказав він.

Потім Кіммел запитав, чи готовий він відповісти на питання, які він підготував для Рейнольдса, і Феррелл був готовий зробити все, щоб допомогти другу. Феррелл розповідав про свою прекрасну дружину, Блейк Лайвлі, яка, як виявилося, відмінно готує… вівсянка.

Він розповів, що таке “дострокові вибори” в Канаді, і порівняв свій прес з пресом на фотографії, яку показав Кіммел. Він був не зовсім готовий зробити сальто назад стоячи, але був більш ніж готовий продемонструвати навички репу, які він, мабуть, придбав під час пандемії.

Обидва сегменти були просто красиво незграбними і чудовими одночасно. І насолоджуватися ними обома разом-це дійсно єдиний спосіб повною мірою оцінити те, що дует зробив з двома Джиммі.

Це стало ще краще завдяки їх абсолютній прихильності просуванню майбутніх проектів інших, навіть незважаючи на те, що вони знали про них тільки основи. Але вони знали, хто грав у них головну роль і коли відбулася їхня прем’єра, тому вони зробили достатньо домашньої роботи, щоб прийти до дружби!

Далі, ми голосуємо за те, щоб Джиммі самі перемикали шоу, не повідомляючи про це гостям або кому-небудь з їх відповідних команд!

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *