Сара Джессіка Паркер відповідає на “помилкову балаканину” про вік акторів SATC і просто так

“Я знаю, як я виглядаю. У мене немає вибору. Що мені з цим робити? Перестати старіти? Зникнути?”

Сара Джессіка Паркер готується повернутися в казкові туфлі, які зробили її відомою 20 років тому з прем’єрою “і просто так”, довгоочікуваного продовження “сексу у Великому Місті”.

Однак одна важлива річ змінилася, і це повинно бути досить очевидно. Зрештою, минуло 20 років. Ви знаєте, що станеться через 20 років? Люди стають старше на 20 років.

“Коли ми оголосили” і просто так…”. було багато позитивних реакцій, але одна злісна відповідь в Інтернеті була тим, що люди ділилися фотографіями золотих дівчат”, – сказав виконавчий продюсер Майкл Патрік Кінг В інтерв’ю Vogue для нової обкладинки про Паркера і шоу.

“Я подумав:” Вау, значить, тобі або 35, або ти на пенсії і живеш у Флориді”, – продовжив Кінг. “Тут відсутня глава”. Кінг виступає в якості виконавчого продюсера разом з трьома повертаються ведучими, Паркером, Синтією Ніксон і Крістін Девіс. Кім Кеттролл не повернеться.

“Мені подобається, що ми не намагаємося омолодити шоу”, – погоджується Ніксон. “Ми не включаємо, наприклад, 21-річну племінницю”.

Паркер, однак, роздратований тим, що це взагалі розмова. “У відповідь на нас так багато жінконенависницької балаканини, якої ніколи б не було. Траплятися. О. А. чоловік”, – підкреслила вона. “Сиве волосся, сиве волосся, сиве волосся. У неї є сиве волосся?””

Потім вона послалася на свого друга Енді Коена: “і у нього повна голова сивого волосся, і він чудовий. Чому для нього це нормально?”

56-річний чоловік особливо не терпить, коли соціальні мережі зважують це. “Я не знаю, що вам сказати, люди!”- сказала вона. “У кожного є що сказати. ‘У неї занадто багато зморшок, у неї недостатньо зморшок”.”

“Таке відчуття, що люди майже не хочуть, щоб ми були в повному порядку з тим, де ми знаходимося, як ніби їм майже подобається, що ми страждаємо від того, хто ми є сьогодні”, – продовжила вона. “Незалежно від того, чи вирішимо ми постаріти природним чином і не виглядати ідеально, або ви зробите що-небудь, якщо це змусить вас почувати себе краще”.

“Я знаю, як я виглядаю”, – заявила вона. “У мене немає вибору. Що мені з цим робити? Перестати старіти? Зникнути?”

На щастя, хвилювання щодо повернення в світ “SATC” набагато переважує будь-які помилкові побоювання з приводу того, що його основний склад постарів. Насправді, актори кажуть, що під час зйомок більшість фанатів, які підходили до них, були жінками у віці від 20 до 30 років, які знайшли “SATC” в потокових сервісах.

Вся ідея навіть повернутися в цей світ виникла, коли Паркер розмовляв з Кінгом про те, щоб, можливо, зробити подкаст про закулісні махінації в шоу. “Ми говорили про те, чого нам не вистачало під час пандемії: радості, спільності, досвіду спільного перебування”, – сказала вона. “Світ Керрі та її друзів завжди був пов’язаний з поверненням додому, і я відчував, що нам це потрібно прямо зараз”.

І тому, замість того, щоб озиратися назад в подкасті, вони вирішили заглянути вперед прямо зараз. А це означало копітке відтворення квартири Керрі, значно полегшене шалено організованим способом життя Паркера.

“У мене були всі оригінальні речі в моєму власному сховищі. Меблі, одяг, все, упаковане відповідно до сезону, епізоду і сценою”, – поділився Паркер. І вона дійсно означає Все.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *