Спойлери Eternals: які персонажі коміксів дебютують у великих Сценах MCU в Титрах?

У фінальних титрах з’являються три різних персонажа-і так, саме їм належить цей голос.

Це не буде фільмом Marvel без деяких сцен у середині та після титрів – і” вічні”, безумовно, приносять користь, коли справа доходить до дразнення майбутнього MCU.

Це само собою зрозуміло, але попереду спойлери для фіналу “вічних”, коли ми розіб’ємо ці два жала.

Після перемоги над гігантським небесним Тіамутом і відмовляння як таємно лиходійського Ікаріса (Річард Медден), так і спрайту (Лія Макхью) від темної сторони, вічні залишаються з невизначеним майбутнім. Ікаріс виправдовує своє ім’я і летить прямо на сонці, нібито вбиваючи його, Спрайта, якого Серсі (Джемма Чан) перетворює на людину, а Тена (Анджеліна Джолі), Друіг (Баррі Кеоган) і Маккарі (Лорен Рідлофф) відправляються в космос, щоб звільнити більше вічних від Небесного контролю.

Серсі, Фастос (Брайан Тайрі Генрі) і Кінго (Кумаїл Нанджіані) вирішують залишитися на землі, але цей вибір перевертається, коли їх перевозять і загрожують Арішем, не підкоряючись наказам небесних. Їхні долі залишаються незрозумілими, але це не може бути добре.

Перша сцена титрів з’являється в середині і показує Тіну, Друїга і Маккарі на борту Домо – до того, як троль Піп з’являється на кораблі, оголошуючи про прибуття ще одного новачка; Ерос, брат Таноса і відомий під ім’ям Месників Старфокс в коміксах. Піпа озвучує Паттон Освальт, а Ероса грає Гаррі Стайлз. Розкриваючи, що він вічний побратим-або, принаймні, може спілкуватися з іншими Небожителями, – він каже, що групі знадобиться його допомога в порятунку Серсі та інших.

У коміксах Піп часто об’єднується або з Таносом, або з Адамом Уорлоком, останній з яких з’явиться в “Вартових Галактики, Том 3”, і його зіграє Вілл Поултер. Чи можемо ми побачити, як вони обидва з’являться в наступному фільмі? Тільки час покаже.

Що стосується іншої сцени, в самому кінці титрів, вона присвячена Дейну Вітмену Кіта Харінгтона, який збирався поділитися своїм великим секретом з Серсі, перш ніж її телепортували в космос. У той час як Уітмен, здається, звичайний Джо під час його коротких моментів у фільмі, ім’я належить супергероєві чорному лицареві в коміксах – і майбутнє Кита в цій ролі підтверджено в “Стінгері”.

Видно, як Дейн відкриває коробку з гербом своєї сім’ї, показуючи, що це майже напевно ебонітовий клинок персонажа. Коли він збирається доторкнутися до нього, за кадром лунає голос, який запитує його: “ви впевнені, що готові до цього, Містер Уітмен?”

Хоча ми ніколи не бачимо людину, яка задає це питання, режисер Хлоя Чжао підтвердила, що він належав одному і єдиному Блейду, якого зіграє Махершала Алі в майбутньому сольному фільмі.

“Це був голос одного з моїх улюблених супергероїв, самого містера Блейда. Лезо, лезо, лезо, так!”- сказала вона фендому. Про його майбутній фільм Вона тільки додала: “вам просто потрібно почекати цього. Я не знаю, що вони роблять з фільмом, але Махершала-це скарб. Це буде епічно”.

Харінгтон сказав фендому, що знімав сцену сам, тому спочатку він поняття не мав, що відбувається. “Це дійсно круто. [Хлоя] написала мені про це пару тижнів тому, і це начебто підірвало мій розум”, – сказав він. “Я не знав, що так буде, так що для мене це досить хвилююче”.

“Вічні” зараз в кінотеатрах.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.