Співак у масці Double Elimination Shocker розкриває Легенду панку, Поп-суперзірку

Кен Чжон знає “точно, хто це”, і настільки впевнений, що вперше в цьому сезоні натискає кнопку “Зняти” – але чи правий він?

Ми не впевнені, як буде проходити фінал, тому що Нік Кеннон приголомшив шанувальників “співака в масці”, повідомивши, що сьогоднішній півфінал був подвійним відбором!

Оскільки в групі А залишилося всього чотири співака, це означає, що половина з них прямувала до виходу. Чи відбудеться те ж саме з рештою чотирьох співаків у групі B наступного тижня? У цьому сезоні в “Масках” не було послідовності, так що ми нічого не очікуємо!

У кросовері “Альтер его” учасник дискусії і зірка Black Eyed Peas will.i.am стрибнув з корабля віртуальної реальності в сюрреалізм “співака в масці” в якості останнього запрошеного учасника дискусії. Але всі погляди були прикуті до четвірки суперзірок, що складала цю групу.

Якщо бути чесними, ми повинні були б сказати, що трійка суперзірок – і та, яка вторглася в наші безсонні ночі і яку ми просто знаємо, чекає в нашому шафі, щоб забрати нас в темряві ночі. Все вірно, жарт повернувся.

До нього приєдналися неймовірний Скунс, енергійний Бик і несамовито потужний перець. Всі три дійсно магічні як вокалісти, але принаймні один з них повинен був піти. І якщо блазень якимось чином вижив, як два тижні тому, то двом доведеться піти.

Але це було не єдине хвилювання того вечора, оскільки Кен вирішив, що точно знає, хто це був, до того моменту, коли він дійсно натиснув кнопку “Зняти”. Якщо він був правий, вони повинні були зняти маски і негайно покинути змагання, будь проклятий талант.

Так ось як ми закінчили з подвійним вибуванням у півфіналі, де змагалися тільки чотири маски? Може бути, може бути…

Давайте відразу перейдемо до масок на цьому тижні. І не хвилюйтеся, перш ніж ми перейдемо до шокуючого викриття, ми спочатку змусимо вас повірити в жахливі (а іноді і хороші) здогади, зроблені нашою прославленою групою у складі Робіна Тіка, Дженні Маккарті, Кена Чонга і Ніколь Шерзінгер. Ми робимо це, тому що любимо… щоб мучити тебе.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *