Тайлер Балтієрра в сльозах після емоційного Возз’єднання мами-підлітка з дочкою Карлі

“Легше не стає”, – каже Тайлер крізь сльози, побачивши Карлі особисто вперше за два роки.

Це були американські гірки емоцій для Тайлера і Кейтілін Балтьєрра у вівторок в новому епізоді “мама-підліток”.

Після двох років, проведених без зустрічі з дочкою Карлі, яку вони віддали на усиновлення, коли їм було всього 16 років, двоє батьків, їхні інші діти, бабуся Кейтілін і мати Тайлера, нарешті, зустрілися особисто з Карлі і її прийомними батьками, Брендоном і Терезою, в перший раз.

“Це подорож, в якій ми все ще намагаємося емоційно орієнтуватися”, – сказала Кейтілін, коли пара висловила шок з приводу того, що їх первістку зараз 12 років. “Коли ми з Таєм вибрали напіввідкрите усиновлення в 16 років, я ніколи не розумів, наскільки радісним і болючим це буде. Після того, як Карлі виповнилося 4 роки, камери не дозволялися під час наших візитів з поваги до її прийомних батьків, Брендона і Терези. Але зараз я зосереджуюся на дівчатах, у яких відносини як у сестер”.

Ці двоє-батьки трьох дівчаток: Новалі, 6 років, Ваеда, 2 роки, і Райя, яка ще не народилася, коли був знятий епізод.

Камери MTV сфотографували групу, що під’їжджає до парку і махає іншій стороні, але не показали Карлі, Брендона або Терезу на екрані. Шоу почалося після зустрічі.

“Ми просто пішли в парк з Карлі, і все пройшло добре. Побачити її вперше за два роки було приголомшливо”, – сказала Кейтілін, коли Тайлер сказав, що Карлі і Нова грали” жорстко ” один з одним. Вони обидва відзначили ,як “дивно” було бачити, наскільки велика зараз Карлі, а Тайлер додав, що вона ” розмовляє з [дорослим]… Я помічаю, що говорю в 10 разів більше жаргонних слів, ніж вона!”

Група знову зустрілася пізніше тим же вечором за вечерею, який знову не був зображений на камеру. Після вечері Тайлера бачили обіймається з консультантом з усиновлення Доун на парковці, по його обличчю текли сльози.

“Вона так вас обожнює, хлопці, ви це знаєте”, – сказала йому Дон. “І це буде єдине, про що вона буде думати і говорити протягом наступного тижня. Це так важливо для неї, Ти знаєш”.

Плачучи, він сказав, що не стає легше побачити її, а потім попрощатися. “Ти не був би людиною, якби це було так”, – сказала йому Дон.

Коли вони повернулися додому після вечері, Кейтілін також сказала ,що” ніколи не буває легко ” проводити ці короткі зустрічі. Мама Тайлера сказала, що Карлі здавалася схвильованою їх зустріччю, хоча і навіть прокоментувала: “Я не хочу, щоб це сталося, тому що все закінчиться”.

“Іноді це важко, але воно того варте”, – сказала Кейтілін, коли Тайлер сказав, що ніколи не хоче”плакати перед нею”. Бабуся Кейтілін, однак, сказала, що для нього було б корисно бути чесним з молодою дівчиною.

“Ви можете бути здивовані, як вона справляється з цим”, – сказала вона, додавши, що вони могли б підійти до цього так:”ми завжди так раді бачити вас, але це сумна частина, важко прощатися”.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *