Тайці Карла виграє судову заборону проти Danilo Gentili справедливість

Танцюрист тайці Carla вдалося отримати судову заборону проти доповідача Danilo Gentili, що вимагає видалити фотографії від художника опубліковані в Twitter. У процесі, influencer звинувачує комунікатор gordofobia, моральної шкоди і неналежне використання зображення в повідомленнях. Інформація порталу IG.

Тайці привело до праведності чотирьох твітів, зроблених ведучий-все Danilo використовує фотографії, танцівниці. Крім того, він також зазначив, гумористичний тон і gordofóbico в публікаціях.

“Таким чином, нелюдським, жорстоким, perseguidora і оніміла, за допомогою так безвідповідально, дебати про свободу настрою і спосіб помилковими право вільно висловлювати своє, відповідач викриває і висміює Автор у своїй роботі, що для ненависті, гоніння віртуальні та виступи носять дискримінаційного характеру, які, в тій мірі, досягають безпосередньо особи піддаються, – за багато шкоди, моральних, психологічних і екзистенціальних”, – говорить уривок з процесу.

Відповідно до процесу, influencer показав, що отримав кілька атак і коментарі ненависть Інтернету, створені за допомогою публікацій Danilo Gentili.

У Припис наданих суддя Іоанна Хрестителя Перес Гарсія Морено онук, 2-й VSJE з поширених Причин округу Salvador (BA), Gentili потрібно видалити фотографії в п’ять днів, під страхом штрафу в день. Крім виплати компенсації в розмірі$ 30 тисяч моральної шкоди за навмисне використання зображення та імені, для отримання прибутку, в тому числі упередження та дискримінації (gordofobia).

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.