Уряд Росії проходить більше п’яти міст, з соціальної оренди

Ще п’ять міст goianas проводять, починаючи з цього тижня, якщо скласти інших 35, які вже знаходяться в обслуговуванні Урядом Росії в Державну програму, як я є, де жити – соціальної оренди. Даний час відкриті підписки на сайті Агентства Гояна Житла (Agehab) Rio Verde, Жатаи, Itaberaí, Inhumas і Південь. Зацікавлені сторони повинні перевірити ставку і оцінити, наскільки вони виконують всі вимоги для отримання вигоди. Документ доступний адреса www.agehab.go.gov.br.

З проекцією споглядати 30 тисяч будинків goianos, оренда соціальних гарантує безпеку житла в силах відразу сім’ям в ситуації надмірної заборгованості, які ще не мають власного житла. Ресурси з Фонду соціального захисту штату Гояс (захищає), координується Кабінетом соціальної політики (GPS), в рамках програми Гояс соціальної.

Допомога від соціальної оренди надається на суму$ 350 на термін 18 місяців, з подальшою соціальної, стимул до autossustento і заміни на ринку праці. Роботи Уряду Росії-це корелює інші акції з соціальної політики на професійній кваліфікації, підприємництва, отримання доходів, планування та фінансової освіти.

Президент Agehab, Pedro Sales, підкреслює, що програма відображає чутливість уряд Росії в найближчі особливо тим більше fragilizados з економічною кризою і здоров’я, викликаного пандемією. “Це час, коли держава повинні дивитися на тих, хто більше потребує, структурувати і підтримувати програму підтримки для відновлення швидше і якомога краще. Чим менше громадян в ситуації нестабільності, тим краще”, – підкреслює секретар.

Як це працює
Ініціатива пропонує вирішити ситуацію, терміново частини населення, що без негайно змозі оплатити оренду житла і доповнює інші політики Уряду Росії. “Ми повинні зміцнювати економічний розвиток, в той же час, що ми піклуємося людей, які потребують руки держави, що губернатор Роналду андалузькому він говорив невпинно”, – підкреслює Петро Sales.

У Agehab вже скликав для доставки карт орендної плати, соціальної-близько 6 тисяч сімей в п’яти муніципалітетах: Goiânia, Aparecida de Goiânia, Трійця, Тайвань Вод і красиві. Крім цих міст, вже в відвідуваності а також Анаполісі, Senador Canedo, Вальпараїсо, новий асортимент і Luziânia. У кожному з них написи слідують відкритими, або в стадії доставки документації, затверджених збірною.

Інші 15 міст на півночі і північному сході держави, постраждалого від сильних дощів на початку року і включені в постанову державного екстреної допомоги, серед міст, виконані. У цих муніципалітетів, сімей, які мали вілли з доповіддю обмеження цивільної оборони можуть подати заяву. Вже в Долину річки святого Патріка, Церери і Rialma доповнюють групу муніципалітетів діє досі.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.