Хоакім де Алмейда перераховує безліч помилок, що призвели до смертельної стрільби по іржі (ексклюзивно)

Зірка бойовика зіграла незліченну безліч лиходіїв зі зброєю в руках, але ніколи не бачила стільки дорогих помилок.

Він грав поганого хлопця в “Відчайдушному”, “24”, “швидкій п’ятірці”, “явній і реальній небезпеці”… але він ніколи не бачив шоу жахів, подібного до зйомок “іржі”.

Хоакім де Алмейда вважає, що безліч помилок призвело до смерті оператора Галини Хатчінс, яка була смертельно поранена Алеком Болдуїном під час роботи на знімальному майданчику в Санта-Фе минулого місяця.

Не беручи участь у виробництві, португальський ветеран акторської майстерності протягом своєї 40-річної кар’єри мав достатньо зброї на знімальних майданчиках, щоб знати, що були допущені серйозні помилки.

“Ну так, я знімаюся в тоннах фільмів зі зброєю”,-погодився він, коли його недавно запитали про його розуміння в Лос-Анджелесі. “Проблема полягає в тому, що сталася велика помилка, і хтось несе відповідальність за зброю”.

Згідно з поліцейським ордером на обшук, саме перший помічник режисера Дейв Холлс передав пістолет Болдуіну; за словами де Алмейди, цього не повинно було статися.

“У першому оголошенні не слід було передавати пістолет, зброяр повинен був передати пістолет і повинен був перевірити пістолет”, – сказав він. “Вони не перевірили це”.

Коли його запитали, яку відповідальність несе Болдуін як виконавчий продюсер, де Алмейда наполіг, щоб зброяр і перший помічник режисера несли більше.

“Але в будь – якому випадку це залежить від того, – сказав він, – я не знаю, який він продюсер в шоу. Я знаю, що часто актори просто ставлять там свої імена і дають їм назву постановки, але насправді вони не беруть участь у виробництві, тому… послухай, цього не повинно було статися.”

Хоча 64-річний чоловік використовував справжні пістолети на знімальних майданчиках, вони дуже чітко ідентифіковані, вони ніколи ні на кого не спрямовані прямо… і вони, безумовно, ніколи не повинні наближатися до бойових патронів.

“Ми використовуємо справжні пістолети, але у них є хрест на кінці”, – пояснив де Алмейда. “Ви знаєте, вони показують нам пістолет, вони показують нам десять тисяч разів. Вони пробують їх перед нами, вони показують нам, що вони в безпеці. І ти ніколи не наставляєш пістолет на людину, так що я не знаю, що сталося”.

Він сказав, що при зйомці сцени, яка вимагає, щоб персонаж цілився в когось з пістолета, він завжди спрямований вліво або вправо від них. Коли сцена вимагає, щоб пістолет був спрямований на камеру, він сказав, що між ними слід помістити Куленепробивний скляний протектор.

“…ти не цілишся в когось, ти цілишся в сторону. Ти ніколи не цілишся по-справжньому в когось”, – сказав він. “У вас є захист, часто у камери є захист, перед нею є скло на випадок, якщо з неї щось вийде”.

“Я ніколи не бачив живу кулю на знімальному майданчику, їх не повинно бути на знімальному майданчику”, – додав він. “Я читав, що деякі члени екіпажу грали зі зброєю, стріляли з нього. Це не круто. Цього не повинно було статися. Тому вони повинні з’ясувати, хто несе за це відповідальність”.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *