Холостяцький вибух: Близнюки Белла допомагають хлопцям (Подушка) боротися за любов-але Мішель відчуває себе невидимою

Згадуючи важкі дитячі переживання через те, що їх не помічали, це важкий тиждень для Холостяка-і тоді Кріс с повинен піти і зробити все це до церемонії троянди!

Близнюки Белла, безумовно, знають, як добре провести час, і вони безумовно були відмінними гостями на “дівич – вечорі” – просто шкода, що Мішель вже була в жахливому стані до того часу, коли вони з’явилися на груповому побаченні на цьому тижні.

З 14 хлопцями, що залишилися в конкурсі, цей тиждень був розділений на два побачення один на один і одне епічне групове побачення з дюжиною хлопців. І все повинно було пройти досить гладко на папері, після того як Мішель вигнала порушника спокою Джеймі минулого тижня.

Нам слід було б знати краще, тому що на цих шоу завжди є ще один порушник спокою, що ховається прямо під поверхнею. Але навіть ця людина не була проблемою під час групового побачення з ночівлею на цьому тижні. Насправді саме загальна позитивна атмосфера в будинку привела до цієї проблеми.

Як це часто буває, хлопці в будинку зблизилися один з одним, навіть коли вони зустрічалися з однією і тією ж жінкою. Це дивно, але що ти збираєшся робити? Це люди, з якими ти живеш.

Можливо, побачення було занадто спокійним і веселим – поки це не було так. У будь-якому випадку, це вплинуло на решту тижня.

Найдивнішою подією в середині тижня були два побачення один на один. Перший був свого роду випробувальним полігоном, пов’язаним з Джеймі. Мартін і Джеймі були близькі, так що Мішель дійсно потрібно було побачити, як йдуть справи між нею і ним в цей момент.

Все трохи похитнулося після веселого побачення, коли він почав захищати Джеймі-начебто – і підкреслювати, що він “чертовски хороша людина”. Враховуючи, що Мішель бачила в ньому брехуна і руйнівника, вона відчувала себе кинутою викликом в прийнятому нею рішенні.

На щастя для Мартіна, у вечірній частині він розкрився… ну, його труднощі в тому, щоб відкритися, зруйнувати свої стіни і бути емоційним. Це все ще було трохи грубим у доставці, що має сенс, враховуючи, наскільки стриманим він себе називає, але Мішель оцінила зусилля достатньо, щоб подарувати йому троянду.

І ось ми подумали, що це може бути один з тих сумно відомих виходів Один на один, які наречений ніколи не передбачає. До його честі, ми дійсно оцінили, що Мартін зв’язався з Мішель з приводу того бурхливого досвіду з Джеймі напередодні, щоб дізнатися, як у неї справи, так що, принаймні, він бачив її і знав про її досвід тут.

Бути поміченим було саме проблемою, яку Мішель боялася прийти на це шоу, оскільки це те, що вона відчула, коли росла в переважно Білій школі і районі, де вона дійсно відчувала себе “знаковою чорною дівчиною”, яку в усьому втрачали з уваги.

Вона відчувала те ж саме в недавніх відносинах, де вона завжди була тією, хто віддавав, і вона не відчувала, що те, що вона віддавала, було взаємним.

Тепер ми також можемо частково поспівчувати хлопцям у цій ситуації, тому що їх було 12, і ця вечірка з ночівлею була досить милою. Там були станції з солодощами, подушки, гігантські плюшеві ведмедики і просто море веселощів.

Проблема полягає в тому, що вони були настільки веселими один з одним, що ніхто з них не думав повністю залучити Мішель або запросити її до цього досвіду. Навмисно? Анітрохи. Шкідливий. Чорт візьми, так!

До того часу, як близнюки Белла з’явилися на другому етапі-це була не просто солодка вата і обійми – Мішель вже була в своїй голові про все це. І Кетлін Брістоу, і Тайшія Адамс відчули це і спробували простягнути руку, але вона була сповнена рішучості придушити це в майбутній битві.

Хлопці розділилися, і їм довелося покінчити з цим у фінальній сутичці з плюшевим ведмедиком. Враховуючи, що їх єдиною зброєю був масивний плюшевий ведмедик, ці битви насправді стали досить жорстокими. До кінця цього шість хлопців (Уїлл, Кріс С, Кріс Джі, Родні, Брендон і Джо) прямували додому.

Решта шестеро (Кейсі, Лерой, Олумайд, Клейтон, Ромео і Найт) отримали задоволення від афтепаті. Але це перетворилося на те, що Мішель висловила те, що вона відчувала протягом більш ранньої частини дня, і хлопці згодом вибачилися і спробували зробити якийсь серйозний контроль над збитком.

Одна людина, яка ніколи не змусила Мішель відчувати себе невидимою, – це рік, який був так закоханий в неї з тих пір, як вийшов з лімузина, що це помітно і помітно на його обличчі і його посмішці в мільйон ВАТ.

Він був ідеальним співрозмовником Один на один, щоб продовжити неприємне групове побачення. Вони піднялися на висоту понад 8000 футів на вершину гори, де з’єдналися просто завдяки змістовній розмові, і все стало емоційним в коробці бажань.

Те, як працювала ця коробка – не аспект шоу, а просто те, що знаходиться на вершині цієї гори, – полягає в тому, що ви повинні прочитати побажання, які вже там, перш ніж додавати їх. Деякі з них були про любов, але одна була про бажання, щоб твій батько міг дізнатися, якою людиною ти став.

Це сильно вдарило по Ріку, який розповів, що його батько помер три роки тому. Це сильно натякало на те, що це може бути самогубством, коли він розповідав про десятирічну боротьбу свого батька з депресією і про те, як він протягом багатьох років відчував себе відповідальним за розпад шлюбу своїх батьків.

Це був 17-річний рік, який відкрив телефон свого батька і знайшов повідомлення від своєї матері незадовго до Різдва. Через кілька днів вони з’їхали з дому, і роман його батька був розкритий. Він також відчуває, що батько до самої смерті звинувачував його в тому, що він розкрив свою таємницю.

Це важка ноша для дитини, і навіть для чоловіка 32 років зараз. І трагічний аспект в тому, що він ніколи не зможе повністю зблизитися зі своїм батьком, і тому йому доведеться знайти це поодинці через прощення і прийняття.

Це була дуже реальна частка і емоційний момент для Мішель, яка завжди рекламує своїх батьків як цей золотий стандарт відносин, який є таким контрактом для досвіду, який багато хто з цих хлопців мали в дитинстві.

Рік також виголосив чертовски коротку промову про те, що відчуває, що починає закохуватися в неї, і з нетерпінням чекає того дня, коли він буде повністю там. Це були такі речі, які змушують вас вболівати за нього або в цьому шоу, або як за майбутнього “Холостяка”. Здається, у нього таке велике серце.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *