Чому Ніккі Белла і Артем Чигвинцев потрапили в “важкий період” у своїх стосунках

“[Нам] довелося повернутися до терапії”.

Ніккі Белла розповіла, що, займаючись міжміськими відносинами з Артемом Чигвинцевим, ці двоє потрапили в особливо скрутне становище у своїх стосунках.

Під час епізоду її подкасту “Беллас” Ніккі розповіла про напругу між нею і її нареченим, коли вони розлучилися з робочих причин. Пара, у якої є 15-місячний син Маттео, повинна була провести шість тижнів порізно, поки Артем знімав “Танці з зірками”, поки Ніккі готувалася до майбутнього сезону “у Америки є талант: Екстрим”.

“Це найдовший час, коли ми не бачилися. Це було важко для [Артема], і для мене теж було важко не мати свого чоловіка в своєму ліжку”, – пояснила вона.

“Тео всюди ходить з мамою”, – зазначив 37-річний чоловік. “Ось де йому зручно, ось де він робить найкраще. [Але] коли ви далеко один від одного, існують різні часові пояси. У мене є Маттео і я працюю по багато годин, мені потрібно, щоб Артем перевірив мене таким чином: “як справи? Як справи? Як справи у Маттео? Що я можу зробити?””

Схоже, Ніккі відчувала, що Артем міг би докласти трохи більше зусиль, коли справа дійшла до спілкування з нею і перевірки її потреб.

“Іноді я відчуваю себе як інша людина, в основному тата, вони потрапляють в цей [простір, де] вони спілкуються обличчям до обличчя, і це здорово, і вони телефонують, і на цьому для них все закінчується”, – продовжила вона. “І це просто важко, коли немає залученості за межами цього”.

“Я складаю списки справ всієї родини, списки справ Маттео, список справ будинку, який ми будуємо”, – додала Ніккі. “Всі списки справ крутяться у мене в голові, так що це просто викликає невелику напругу у відносинах”.

У той час як Ніккі зізналася, що вони “трохи похитнулися”, зараз ці двоє “насправді в хорошому становищі”.

“[Нам] довелося повернутися до терапії. Ви знаєте, дистанція дійсно важка”,-сказала вона, додавши, що зараз вони” сильніші, ніж коли – небудь “- завдяки таким речам, як”сексуальні обличчя”.

Ніккі і Артем познайомилися, коли вони разом змагалися в 25 сезоні “Танців з зірками”, коли Белла все ще була з Джоном Сіною. Після того, як пара розлучилася, вони з Артемом почали зустрічатися і побралися в 2019 році.

Вони вітали маленького ” Тео ” в липні 2020 року.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *