Чому Уілл Феррелл пішов з величезної зарплати, щоб знятися в Elf 2

Випускники “Saturday Night Live” відхилили пропозицію за 29 мільйонів доларів знятися в продовженні класики 2003 року – і він залишається при своєму рішенні!

Швидко ставши класикою курортного сезону, Вілл Феррелл знайшов справжню різдвяну магію, коли в 2003 році знявся разом з Зої Дешанель у фільмі Джона Фавро “Ельф”.

Величезний успіх, який допоміг закріпити Феррелла в якості зірки комедійних касових зборів, здавалося б, неважко повернутися до історії Бадді з продовженням, і все ж цього так і не сталося. Як виявилося, сам Феррелл був тим, хто натиснув на гальма, незважаючи на солідну пропозицію і сценарій.

Після касових зборів в 220 мільйонів доларів студія раптово дуже поспішала заробити на цьому успіху за допомогою іншого фільму, але Феррелл відмовився, як тільки побачив сценарій, який він побачив як дешеве переосмислення сюжету першого.

Виявляється, проблема, як він її бачив, полягала в тому, що його схильністю було б щиро просувати продовження.

“Мені довелося б просувати фільм з чесного місця, що було б приблизно так:” О ні, це недобре. Я просто не міг відмовитися від такої суми грошей”, – сказав актор The Hollywood Reporter. “І я подумав:” Чи можу я насправді сказати ці слова? Я не думаю, що зможу, так що, напевно, я не зможу зніматися у фільмі”.”

Враховуючи, що він все ще був початковою кінозіркою, на даний момент по-справжньому знявшись тільки в “старій школі” і “Ельфі”, для нього, ймовірно, було розумним кроком бути трохи більш розбірливим, ніж хапати гроші на цьому етапі своєї кар’єри.

Замість цього Феррелл продовжив його з “ведучим: Легенда про Рона Бургунді” і “Ночами Талладегі: Балада про Рікі Боббі”, два проекти, які він також написав у співавторстві зі своїм приятелем-сценаристом” Saturday Night Live ” Адамом Маккеєм. Ці двоє продовжать втілювати в життя ” зведених братів “і продовження, в яке він дійсно вірив,”ведучий 2: Легенда триває”.

На цьому шляху все ще траплялися осічки, але, можливо, це був розумний вибір – ніколи не повертатися до того, що робило “Ельфа” таким особливим.

Натомість, хоча багато шанувальників знову шукатимуть різдвяну класику в цьому сезоні, вони також матимуть можливість побачити останній проект Феррелла, який він випускає та грає разом з Полом Раддом, Кетрін Хан та Кейсі Вілсоном.

Сподіваюся, не буде надто неприємно бачити Феррелла майже на 20 років старше, в той час як Радд все ще не постарів ні на день, у восьмисерійному серіалі Apple TV+ “психіатр по сусідству”. Радд зображує психіатра, який занадто захоплюється життям Феррелла, свого пацієнта.

Перші три епізоди “психіатра по сусідству” вийшли в ефір 12 листопада, а наступні епізоди виходили щотижня аж до різдвяних свят.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.