Як вибрати стійке місце призначення і які з них найкращі в світі

Якщо ви любитель подорожей, а також дбаєте про навколишнє середовище, квінтесенція питання полягає в тому, як вибрати стійке місце призначення? Це не так складно, якщо ви дотримуєтеся цих рекомендацій, щоб вибрати кращі стійкі напрямки в світі.

Подорож-це неймовірний досвід, добре сказав Марк Твен:”подорож – це вправа з фатальними наслідками для забобонів, нетерпимості і вузькості розуму”. І хоча знайомство з новими місцями і переживання нового досвіду – один з кращих способів нагодувати душу, у нього також є свої мінуси.

Згідно з дослідженням Всесвітньої туристської організації (ЮНВТО), опублікованим в журналі Nature Climate Change, глобальний вуглецевий слід туризму досягне до 2025 року 6,500 мільйонів метричних тонн CO2, якщо ми не змінимо наші звички. З цієї причини дуже важливо, щоб ми прийняли нові способи випробувати наші подорожі, і на додаток до розширення наших горизонтів ми будемо піклуватися про планету.

Що таке стійке місце призначення і як його вибрати?
Тепер, коли ми знаємо, що нам потрібно вибрати інші способи познайомитися з новими місцями, ми стикаємося з квінтесенцією питання: Як вибрати стійке місце призначення? І ще гірше: що таке стійке місце призначення?

Стійкість-це прямий зв’язок між соціальними та екологічними процесами, яка спрямована на задоволення потреб людини, не впливаючи на природні екосистеми і якість навколишнього середовища. Таким чином, стійкий напрямок відноситься до того туристичного сайту, який впроваджує практику для підтримки балансу природних ресурсів, які у нього є, і, таким чином, зменшує вплив на навколишнє середовище при відпочинку.

Відтепер ставтеся до вибору напрямків дуже серйозно, і тому ви будете займатися відповідальним туризмом.

З чого почати? Ви можете почати з пошуку зелених етичних напрямків. Ви досягнете цього, досліджуючи сайти, які ви хотіли б відвідати, і краще інформуючи себе про екологічну політику, відповідно до якої вони регулюються. Існують різні види сертифікації, які гарантують хорошу екологічну практику, тому шукайте житло на сайтах, які мають сертифікати і використовують поновлювані джерела енергії, піклуються про природні ресурси, сприяють рециркуляції і правильному утилізації органічних і неорганічних відходів. На додаток до того, що вони пропонують вам екологічно чисте харчування і сприяють повазі до природи і місцевої культури.

Не перевантажуйте себе, є досить багато туристичних напрямків з цими функціями, так що веселощі не буде недоліку. У будь-якому випадку, тут ми представляємо вам список найкращих стійких туристичних напрямків у світі, щоб ви продовжували розширювати свій розум

Кращі стійкі місця для відвідування
Палау
Республіка Палау, розташована в Океанії, на сьогоднішній день є найстійкішим туристичним напрямком у світі. Це перша нація в світі, яка змінила свої закони Про захист навколишнього середовища. Фактично, вони виступили з ініціативою під назвою “Palau Pledge”, за допомогою якої туристи, що в’їжджають в країну, повинні підписати паспорт, в якому вони зобов’язуються діяти екологічно відповідальним чином під час свого перебування на острові.

Заходи на цьому острові включають заборону на продаж токсичних сонцезахисних кремів для рифів, точно так же Заборонений збір сувенірів морського життя, таких як раковини.

Португалія є домом для цих красивих островів, розташованих в Атлантичному океані, і присвячує свої найбільші зусилля збереженню морів. В цілому це 12 морських миль, розділених на 33 морських райони, які знаходяться під захистом на Азорських островах. Це перша морська захисна зона у всій Атлантиці, яка допомагає зберегти ці екосистеми, настільки важливі для нашої планети.

Вейл
Гірська місцевість Вейл в Колорадо, США, відома серед любителів катання на лижах. Він визнаний першим стійким гірським місцем у світі. Це одне з найзеленіших місць з етичної точки зору, оскільки воно має дуже сильну ініціативу в просуванні переробки.

Це місто мрії серед гір має проект стати містом zero waste (нульові відходи) до 2030 року. Таким чином, вони виключили використання одноразових пластмас на додаток до створення центрів переробки. Вся спільнота бере участь у цьому зеленому проекті.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.