‘Я виявив, рак шийки матки в звичайній іспит”, – говорить молода людина

Кампанія Мартіна посилює важливість профілактики та боротьби з раком шийки матки, за даними Національного інституту раку (Inca), по-третє, що більше вбиває жінок у Бразилії. Захворювання викликане інфекцією, деякі типи вірусу папіломи людини (абревіатура англійською мовою, щоб вірус папіломи людини).

Як гінеколог онкологічних Nayara Portilho, рак шийки матки має повільний розвиток. “Він може не проявляти себе на початковій стадії. У більш запущених випадках, може розвиватися кровотеча з піхви періодично (туди і назад) або після статевого акту; виділення з піхви ненормальні і болі в животі, пов’язані зі скаргами сечовивідних шляхів або кишечника”, – пояснює він.

Експерт стверджує, що серед факторів ризику для даного раку є ранній початок сексуальної активності, куріння і тривале використання протизаплідних таблеток. Між процедурами є хірургія, хіміотерапія та радіотерапія. Тип лікування буде залежати від стадії розвитку хвороби, розміру пухлини і особистісних факторів, як вік пацієнтки і бажання мати дітей.

Social Media Bruna Zitelli 22 років, каже, що в 2019 році при проведенні іспиту зі звичайної Пап, був поставлений діагноз рак, ВПЛ.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.