5 речей, які ви повинні припинити робити, якщо хочете стати мільйонером

Це те, від чого ви повинні відмовитися, якщо ваша мета-стати мільйонером. Фінансовий успіх не приходить сам по собі, навпаки, для його досягнення потрібно багато жертв і добре поставлених цілей. Навіть після досягнення стабільного економічного рівня не час зупинятися. Стати мільйонером-це завдання, яке ніколи не закінчується, це скоріше спосіб життя, в якому ви повинні мати бачення, щоб завжди рости ваші гроші.

Стратегічна економія та ефективна робота-це єдине, що приведе вас до фінансового успіху, про який ми всі мріємо. Тим не менш, це непросте завдання, і по дорозі вам доведеться попрощатися з певними обставинами, щоб досягти цього.

Це 5 речей, від яких ви повинні відмовитися, якщо хочете стати мільйонером.
Рутина роботи
Якщо ви отримуєте фіксовану зарплату, ви повинні знати, що це дуже зручно, але не дає можливостей для зростання. За словами мільйонера Стіва Зібольда в своїй книзі “Як багаті люди думають”, багаті вважають за краще отримувати винагороду, засноване на результатах своїх зусиль.

Таким чином, початок зростання ваших грошей вимагає більших зусиль, ніж проста рутина роботи. Можливо, знайти другу роботу, щоб збільшити дохід, який ви можете інвестувати пізніше, – це гарний початок. Джон з ESI Money запевняє, що принаймні 62% успішних людей мають як мінімум одне додаткове джерело доходу.

Економити безглуздо
Економія є однією з найкращих речей, які ви можете зробити зі своїми грошима, хоча і не якщо ви просто робите це, щоб зберегти його. Дія заощаджень для заощаджень не приведе вас так далеко, як ви хочете зайти, а саме стати мільйонером.

За словами Джоша Харріса, засновника Agency Growth Secrets:

“Ви не будете заробляти гроші, щоб заощадити їх. Це не те, як наші мізки пов’язані. Вам потрібно щось інше, щоб зробити ці гроші реальними”.

Ви можете автоматично перерахувати відсоток від своєї зарплати на ощадний рахунок. Це допоможе вам звикнути жити тільки з певною частиною вашого загального доходу. Однак мета полягає не в тому, щоб залишити його на місці, а в тому, щоб настав час інвестувати його, щоб змусити його рости. ESI Money рекомендує починати з простих і недорогих інвестицій.

Непотрібні капризи
Це йде рука об руку з попереднім пунктом, якщо ви виділяєте сильний відсоток свого доходу на заощадження, вам буде складніше піддатися спокусі витратити на непотрібні примхи. Таким чином, перш ніж витрачати на продукти та послуги, які вам не потрібні, ви подумаєте двічі, перш ніж платити

Купівля речей, які ви не можете покрити
У цьому випадку мова йде не про примхи, як у попередньому пункті, а про покупку речей, які ви не можете повністю покрити, і тому вам потрібно буде взяти в борг, щоб придбати їх.

Це стосується смертельних кредитних карток або щомісячних платежів. Це віднімає ваш ймовірний інвестиційний капітал і включає в себе вхід в так звану “щурячу гру”, про яку так багато згадує Роберт Кійосакі. Тобто, як ростуть ваші доходи, так і Ваші витрати.

Це правда, що кредитні картки є дуже корисним інструментом, якщо ви використовуєте їх для зростання ваших грошей, тобто в інвестиціях, а не тільки як засіб покриття ваших боргів.

Страх
“Навіть твій найлютіший ворог не може заподіяти тобі стільки шкоди, скільки твої власні думки”.

Страх невдачі або розумової блокади, мабуть, є найбільшою перешкодою в гонці до того, щоб стати мільйонером.

Страх є внутрішнім агентом людини, однак ви повинні використовувати його в своїх інтересах, а не проти себе. Це не означає робити ставку абсолютно на швидкий успіх, але це означає усвідомлювати наміри створити сценарій, який приведе вас до досягнення позиції, яку ви жадаєте: стати мільйонером.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *