Arcane має 2 сезони, Netflix підтвердив, перевірте:

Після хорошого відскоку Arcane в Netflix, серіал, нові епізоди підтверджені. Ще немає певної дати релізу другого сезону, проте, Ніколо Лоран, директор Riot Games, підтверджує через повідомлення в своєму twitter, що не досягне в 2022 році, але шанувальники серії не будуть чекати занадто довго

Перший сезон серії Arcane була випущена в листопаді 2021 року, і знадобилося шість років, щоб готова, але, щоб заспокоїти шанувальників, після попереднього анонсу другого сезону почав проводитися з моменту випуску першої. Тим не менш, Nicolo Laurent гарантує, що не буде багато часу, як перший. Таким чином, цілком ймовірно, що рік-дебют є в 2023 році, вже що Riot і Netflix хочуть скористатися успіху серії і прискорити процес.

Netflix поки не підтвердили кількість епізодів, але повинні слідувати зразком передачі подібне, будучи на дев’ять епізодів, в три партії. Персонажі Vi, Jinx і Кейтлін, підтверджуються офіційно, як в центрі оповідання-і знову навколо своїх актрис ,Hailee Steinfeld, Ella Purnell, і Кеті Люн.

Ті знаки, які не перебували під час вибуху Pilltover, стають ймовірними, щоб повернутися, будучи Heimerdinger, Ekko, Sevika, Silco, Віктор і підпалив. У той час як ті, які були в момент вибуху не відомо, якби повернулися. Таким чином, якщо велика кількість людей загинули в результаті вибуху, можуть бути новими героями.

Сюжет

Jinx знаходиться без контролю і оголошує війну між двома регіонами, з тим, відносини з сестрою стає несприятливим. Акт тероризму, розгорнутий компанією irma більш Новий може стати перешкодою важко бути порушена, навіть з Vi прагнучи допомогти з тим, що залишилося від вашого Powder.

Щоб Arcane ?

Для шанувальників серії, генеральний ДИРЕКТОР Riot Гомес, Nicolo Laurent, стверджує, що другий сезон не знаходиться ближче до кінця: “ми прагнемо Arcane протягом декількох сезонів. Команда розробників буде мати простір для створення дивовижних історій і персонажів, глибокі.”

* З інформацією IGN

Читайте також:

Жінка проходить клієнтів після стягувати борг
Рідкісні книги модернізму йдуть на аукціоні
Уряд Росії проходить більше п’яти міст, з соціальної оренди
Уряд запускає програму, яка готує підприємства goianas для міжнародного ринку
Префектура Goiânia встановлює Pet місця на площах do Ipê і нові горизонти

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.