Sabrina Sato оголошує вихід запис після 8 років

Найбільш харизматичні та улюблені художники Бразилії, Сабріна Сато оголосила в другій половині дня з цієї кварти-фейри, 16, що вона відмовляється від запису ТБ. Прес-секретар розкрив інформацію у вигляді відео, опублікованому в її соціальних мережах.

“Обрігада, @ recordtvoficial, за таку любов протягом 8 років! Дуже важливі голоси Несса носса історія”, – каже художник.

Сабріна Сато промайнула в своєму костюмі на емісарі і була в захваті від того, що всі ці роки збирала речі. “Треба вирішувати нові завдання. Я хочу подякувати всім da Record TV. Tenho muito orgulho”, disse.

За словами Патриції Когут, колуніст Глобуса, екс-BBB, Лариса Луз і Луана Ксав’є будуть в акторському складі нового сезону “справедливої зустрічі”, повідомляє GNT. Пітті, Моніка Мартеллі та Габі Амарантос Сайрантос з програми без Марса.

Група ” Глобус “також оголосила про укладення японського контракту на реаліті-шоу” відсторонення від влади”, яке заплановане на другу п’ятирічку квітня.

Сабріна Сато ficou conhecida національно ao брати участь в реаліті-шоу Big Brother Бразилія, em 2003. Слідом за цим муза перейшла на інтеграцію часу з “панікою на ТБ”, в групу, де і залишилася на чергуванні. З його харизмою та його класичним бордо “це правда”, Дружина сумніву завоювала публіку і була найнята, щоб поквапити програму тільки на рекордному телебаченні. Його остання робота на емісарі була з реаліті-шоу “Ilha Record”, em 2021.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.